Plisované sukně vynosíte i na sklonku podzimu. Sluší ženám ve 20 i v 50

Hledáte univerzální módní kousek, který se ve vaší skříni nebude jen tak válet, ale budete jej často nosit a to bez ohledu na počasí nebo společenské akce? Jedním z těchto kousků je nadčasová plisovaná sukně. Tento typ sukně lichotí každé postavě, je trendy a díky veselým barvám i hravý. Prozradíme vám, proč by tento elegantní kousek neměl chybět ve vašem šatníku.

Plisovaná sukně jako trend už po desítky let

Originální skládaná sukně není mezi módními trendy žádným nováčkem. Naopak se mezi nimi objevuje už po desítky let. Nosila ji už například módní návrhářka Coco Chanel a určitě byste ji také našla v šatníku vaší babičky nebo maminky.

Mnohé se ale přeci jen změnilo. Plisovaná sukně prošla, podobně jako další módní kousky v historii, módním vylepšením. Vyrábí se z kvalitnější látky, v posledních letech především z recyklovaného polyesteru.

Úpravy se dočkal také střih. Na trhu najdete různé délky této sukně, jedno ale mají stejné – sexy vysoký pružný pas.

Největší změnou ale skládaná sukně prošla v používání. Už dávno se nejedná pouze o formální kus oblečení vhodný pouze na společenské akce. Naučte se ji kombinovat s dalšími módními trendy a vynosíte ji denně.

Outfit jen tak do práce

Dny v práci bývají plné stresu, složitých úkolů a netrpělivého šéfa, který chce mít vše hned hotové. Aby byly vaše dny alespoň trochu snesitelnější, chce to oblečení, které je pohodlné a ve kterém se cítíte příjemně. Nebo dokonce takové, které splňuje vše předchozí a ještě se v něm cítíte sexy a dodá vám sebevědomí.

A právě takovým kouskem je plisovaná sukně. Pokud toužíte po méně společenském looku, ale zase s nutnou dávkou elegancí, zkombinujte tuto sukni například s kašmírovým svetrem.

Rodinná akce v plisované sukni

Čeká vás rodinné focení? Jdete na setkání s přáteli, do kina nebo na narozeninovou oslavu? Plisovanou sukni vynosíte na různé příležitosti. Vždy s ní ale zazáříte. Nebojte se experimentovat. Všechny přeci víme, že nejúspěšnějším trendem posledních sezón je kombinace elegantních kousků se sportovními prvky.

K nadčasové skládané sukni zvolte stylové tenisky třeba na platformě, která vám opticky prodlouží postavu. Jako top můžete zvolit basic tričko, kterému ale dodáte šmrnc pomocí zlatých nebo rose gold šperků. Takový outfit vám jednoznačně ubere na věku!

Oživte šatní skříň barvami

Ačkoliv v posledních sezónách slaví největší úspěch zemité barevné odstíny, stále existují kousky, které více vyniknou v zářivých barvách. Oživte vaší šatní skříň a pořiďte si skládanou sukni v tajemné petrolejové, královské modré nebo romanticky ženské lososové.

Volný střih sukně lichotí každému typu postavy, takže použití barev si můžete s čistým svědomím dovolit. Kterou barvu zvolíte?


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.