Pletené šaty jsou oblíbeným trendem podzimu

Pletené šaty mají své místo v šatníku každé ženy, zejména pak v podzimním období, kdy pro sebe hledáme všechno hřejivé, do čeho se chceme zachumlat a cítit se jednoduše v pohodě. Pletené šaty jsou oblíbeným podzimním trendem, který si  určitě také zamilujete.

Můžete je nosit společně s legínami, klidně si k nim oblečte teplejší punčochy a vhodně zvolený model se dá zkombinovat i s tmavšími džíny. Možností je tolik, stejně jako je pestrá nabídka pletených šatů, tak si pojďte vybrat!

Ve výrazné barvě určitě vyniknete

Podzim je typickým obdobím plným barev, čím více se ale blíží zima, tím více své barvičky ztrácí a než se nadějeme, příroda působí smutně a zašedle. Proč nevnést trochu těch barviček i do vašeho outfitu? Krásně výrazné pletené šaty se postarají o to, že každý ve vašem okolí, včetně vás samozřejmě, bude mí rázem o něco veselejší náladu!

Foto: Pexels.com

Decentní pletené šaty unosíte kamkoli

Pokud nejste zrovna fanynka výrazných barev, vůbec to nevadí – stačí si pořídit pletené šaty v nějakém decentním odstínu. V takovém modelu pak můžete směle vyrazit úplně kamkoli. Na nohy vysoké kozačky a váš outfit nebude mít sebemenší chybu!

Foto: Pexels.com

Troufnete si na ně?

Pletené šaty si mnoho žen spojuje s délkou po kolena a dlouhými rukávy. Přitom to tak vůbec být nemusí a ty odvážnější z vás jistě unosí i podobný model, jako je třeba tento. Krásné šaty kratšího střihu, ke kterým stačí vzít legíny nebo zateplené punčochy, kozačky nebo kotníkové botičky a olala – sexy outfit je na světě!

Foto: Pexels.com

I s rolákem vypadají dobře

Pokud vám nevadí nošení roláků, zkombinujte tento oblíbený trend společně s klasikou, které my ženy zkrátka neumíme říci ne (na mysli máme šaty) a vytvořte parádní kousek, který se k podzimu hodí více nežli kdy jindy. Uznejte samy, že pletené šaty až ke krku prostě vypadají dobře.

Šaty nebo svetr?

Pletené šaty mohou ve volnějším střihu efektivně „suplovat“ oblíbené mikiny, do kterých se během podzimu tak rádi zachumláme. Trendy jsou i modely s neobvyklou kapucí.

 


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.