Bývá vám v tomhle počasí často zima? Mě třeba moje babička vždycky kladla na srdce, že zima jde hlavně od nohou. Živě si pamatuji, jak mě jako malé dítě vždy kárala, když jsem pobíhala bez ponožek. Teď už dokážu ocenit její slova a dát jí za pravdu, že když je mi zima,  jako první mě začnou zebat právě prsty na nohou. Ponožky jsou tedy základ  – teď na podzim a v zimě, která bude následovat, určitě!

Nemusí to být nuda!

Ponožky pro většinu lidí představují nudnou a nijak zvlášť zajímavou součást jejich outfitu. Ačkoli je pravda, že v tomto ročním období ponožky považujeme za samozřejmost, mnohdy jim nevěnujeme vůbec žádnou pozornost. Důležité pro nás je, že nemáme díru na palci nebo třeba na patě a víc nás nezajímá. A to je škoda, protože s ponožkami rozhodně nemusí být nuda.

Pletené ponožky pro domácí lenošení

Znáte ty dny, kdy nechcete nic dělat? Ty dny, kdy odmítáte vystrčit paty z vyhřátého pelíšku? Dny, kdy lenošíte a sledujete oblíbené filmy nebo si třeba čtete pěknou knihu? Přesně pro tyhle dny se hodí dokonale měkoučké a hřejivé pletené ponožky. Já osobně neznám nic lepšího, krásně udrží nožky v teple a vypadají super. Co říkáte? S těmi se to bude lenošit!

S ponožkami můžete vyjádřit svůj styl

Jak by se vám líbila představa, že s pomocí ponožek, které většina lidí považuje za něco obyčejného, nudného, bez nápadu a stylu, můžete vyjádřit svůj styl, postoj nebo názor? Ono to není tak těžké, mrkněte!

Puntíky jsou nesmrtelné!

Pokud jde o puntíky, pak se určitě shodneme na tom, že ty jsou zkrátka věčné. Puntíky tu byly, jsou a budou tu pořád, o tom nemusí být sporu. Vypadají skvěle nejen na oblečení, ale sluší i ponožkám. Díky nim totiž i obyčejné fusekle rázem vypadají cool. No nemám pravdu?

Ponožky se šťavnatým vzorem

Tak tohle je roztomilost sama! Ponožky se šťavnatým motivem, do kterých budete mít chuť se doslova zakousnout, jak suprově vypadají. Do sychravého a pochmurného podzimního počasí je to (alespoň za mě) jasná volba, člověk bude mít s jejich pomocí rázem o něco veselejší den!

Foto: Pixabay.com, Unsplash.com, Pinterest.com.