Plesová sezona klepe na dveře: už víte, co na sebe?

A je to tady: plesová sezóna definitivně odstartovala! Také jste se nemohly dočkat? Večerní róby, boty na podpatku, elegantní účesy a perfektní make-up. Tohle všechno k plesové sezóně neodmyslitelně patří a není se čemu divit, že se my ženy každoročně na tohle období těšíme. Vždyť je to čas, kdy se měníme v princezny a hvězdy večera!

Na plese se to hemží různými šaty, my ženy to vnímáme jako přehlídku večerních rób. Přestože se dokážeme kochat volbou druhých, sami často nevíme, co si vzít na sebe. Potřebujete inspiraci? Tak tady ji máte!

Elegantní samet

Myslely jste si, že samet dávno vyšel z módy? Ale kdepak! Ve skutečnosti se zase dostal do popředí a není se tak čemu divit, že se to letošní sezonu bude na plesech a večerních akcích sametovými róbami, které působí elegantně a luxusně. Odoláte?

V něžně světlé barvě

Večerní róba nemusí být laděna do tmavých odstínů, naopak! Blýsknout se můžete i v šatech, které budou mít něžně světlý odstín. V těch pak s pomocí kontrastních doplňků určitě zabodujete a stanete se perlou večera.

Znovuobjevený plisovaný trend

Trend v podobě plisé možná byl nějakou dobu mimo popředí zájmu, nicméně teď je všechno jinak a plisované večerní šaty se tak hrdě hlásí o naši přízeň. Co jim říkáte vy? Nevypadají prostě skvěle?

Odhalená záda

Troufnete si na šaty s hlubokým výstřihem? Samozřejmě ve společnosti nechcete pobuřovat, proto mám na mysli výstřih na zádech. Kombinace dlouhé večerní róby a odhalených zad působí svůdně a smyslně a která z nás by se přesně takhle nechtěla cítit, že?

Foto: Pexels.com, ASOS.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.