Plesová sezóna je v plném proudu. Zkuste letos šaty z druhé ruky. Vyjdou levně a můžete je střídat

Která žena by se nechtěla jeden večer cítit jako Popelka, že? Plesová sezóna je ideální příležitostí zahodit tenisky a vlasy sčesané do drdolu a udělat ze sebe elegantní ženu, která je krásná, sebevědomá a chystá se protančit celou noc. K tomu ale budete potřebovat krásné šaty, se kterými každého oslníte. Prozradíme vám, kde takový kousek sehnat, aby zároveň nezruinoval vaši peněženku.

Šaty z druhé ruky vyjdou levně a můžete je střídat

Během probíhající plesové sezóny se jistě chystáte na víc jak jednu společenskou událost, že? Vzít si ale ty samé šaty vícekrát? Nepřípustné. Nezapomeňte, že jsou tyto akce hojně vyhledávané a nechcete přeci potkat svou sokyni dvakrát po sobě a mít oblečené ty samé šaty, že? Módní trapas by byl na světě.

Pokud nemáte zrovna velký finanční rozpočet na pořízení luxusních šatů, mrkněte na internetové stránky, které zprostředkovávají prodeje od běžných lidí. Často tam najdete jedinečné kousky, které nikde jinde neuvidíte. Určitě tam narazíte na nějaké večerní šaty, které zkrátka musíte mít. A díky jejich nízké ceně si jich můžete pořídit hned několik. Výhodou také je, že po skončení plesové sezóny, je můžete zase poslat dále do světa.

Módní značky nabízejí širokou škálu oblečení. Mimo jiné i společenské šaty

Projděte váš oblíbený kamenný obchod nebo e-shop, kde běžně ráda nakupujete oblečení. Řada z módních značek se snaží, aby zákazníci u nich v obchodě našli vše, co potřebují. Do svého sortimentu tak často zařazují nejen sezónní oblečení, kam plesové šaty bezesporu patří, ale také společenské kousky, které jsou vhodné i na více formální akce. Pak už vám zbývá zvolit správné módní doplňky, které budou třešničkou na dortu vašeho večerního looku a můžete vyrazit.

Půjčovny jsou sázkou na jistotu. Má to však jeden háček

Pokud jste stále nenarazila na vaše vysněné šaty, sázkou na jistotu pro vás budou půjčovny společenského oblečení. Ty mají ve své nabídce stovky večerních šatů, které si vás získají. Za příplatek si je můžete dokonce nechat malinko upravit na svou postavu. Výběr vašeho plesového úboru můžete pojmout jako dámskou jízdu se svou nejlepší kamarádkou. Zároveň máte ideální příležitost si vyzkoušet šaty, které byste si běžně na sebe neoblékla. Budete překvapená, že zrovna tento vyzývavý střih vám perfektně padne.

Tyto půjčovny však mají jeden háček. Půjčovné často vychází pomalu stejně jako pořízení levnějších společenských šatů. Musíte navíc dávat celý večer a protančenou noc pozor na šaty, aby vám je někdo nepolil vínem a vy nechtěně nezničila. Chce to tak být celý ples ve střehu, což může pro někoho být velké omezení.

Kde nejraději nakupujete plesové šaty? Dejte nám vědět do komentářů.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.