Plážové šaty, ve kterých můžete k bazénu i k moři

Léto je v plném proudu, sluníčko pálí, teploty šplhají vysoko. Zkrátka ideální čas na to, abyste vyrazili někam k vodě. Ty šťastnější z nás si odjíždí užívat někam do exotiky, kde mají rozpálenou pláž a osvěžující moře na dosah ruky. Patříte k nim i vy? V tom případě přesně vím, bez čeho nesmíte odjet!

Máte plážové šaty?

Pokud ne, pak v žádném případě ještě nejste připravena na odlet! Bez plážových šatů se na dovolené v krásné destinaci prostě neobejdete. A je úplně jedno, jestli v nich budete chodit na pláž, nebo třeba jen k hotelovému bazénu. Plážové šaty a dovolená v exotice k sobě zkrátka patří a tečka.

A jaké si vybrat? Bude to těžké, protože je z čeho vybírat, ale jistě i vy najdete své favority!

Vybírejte vzdušný materiál

Plážové šaty by měly být lehoučké a příjemně vzdušné, při výběru se proto zaměřte na materiál, ze kterého jsou vyrobené. Nikdo nechce nosit v tropických podmínkách těžké šaty, které nedovolí pokožce dýchat. Cožpak se chcete na dovče potit? Určitě ne!

Průhledné nebo ne?

Když se řekne plážové šaty, možná i vám v hlavě okamžitě naskočí obrázek průhledných šatů, pod které je vidět. Jasně, i takové plážové šaty jsou a jsou hodně oblíbené, protože třeba já osobně neznám nic lepšího k vodě. Oblečete si plavky, na ně plážové šaty a jdete. Nikde se nevystavujete, ale zároveň pak na pláži nebo u bazénu jen šaty odhodíte a můžete do vody, nebo na deku chytat bronz. A to nezní špatně, co myslíte?

Se vzorem i v jednoduché barvě

Plážové šaty mohou mít mnoho podob a provedení, záleží proto jen na vás, jaké si vyberete. Někdo dá přednost jednobarevné klasice, se kterou nelze nic zkazit. Jiný se naopak rozhodne pro šaty s divokým letním vzorem, protože barevné a výrazné vzory zkrátka k horkým měsícům patří. Ať už se rozhodnete jakkoli, určitě vám to bude slušet, o tom jsem přesvědčená.

Jakou zvolit délku?

Dají se pořídit plážové šaty sahající až na zem, stejně tak ale můžete natrefit i na takové, které třeba končí těsně pod zadečkem nebo například v polovině stehen. Vybírejte podle toho, co je vám příjemné. Nemusíte se nutit nosit úplně krátké šaty, když si v nich nepřipadáte dobře.

Foto: Pixabay.com, ANSWEAR, H&M, ASOS.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.