Plážová móda – na co letos budou sázet styloví muži?

Pánové, buďte letos trendy i na pláži. Do jakých kousků se vyplatí investovat? Letošní léto navíc bude primárně o vzorech, speciálně o těch květinových. Pánská móda – zejména ta plážová – se bez nich neobejde. Trendy květinové vzory ale nejsou to jediné, na co sázet. Jaké trendy budou letos perfektně fungovat na dovolené či speciálně na pláži? Čtěte dál.

Pohodlné koupací kraťasy jsou alfou a omegou

Když se řekne plážová móda pro muže, představa je naprosto jasná. Prim hrají koupací kraťasy. Možná máte ve skříni ještě loňské modely, ale na toužebně očekávanou dovolenou si jistě budete chtít pořídit čerstvé kousky, ve kterých se s radostí vytáhnete před ostatními. Jaké trendy letos můžeme očekávat? Bohaté! Na výběr dozajista bohaté.

Plné a jednoduché barvy

Plné syté barvy jsou jedním z častých letošních trendů, řekne-li se plážové šortky. Letos jsou opravdovým trendem také velká loga. Ikonické značky jako FILA nebo Champion se vyjímají nejlépe se svým výrazným logem.

Se vzory je zábava

U plážových šortek ještě zůstaneme. Nemůžeme opomenout vzory. Ty budou i v letošním roce neskutečně pestré. Květinové vzory jakoby byly inspirovány tvorbou Alfonse Muchy budou jednoznačně originálním prvkem každé pláže. Na druhou stranu, kdy jindy odlehčit módu, nežli v létě u moře? Zkuste třeba originální vzor s plameňáky. Ten nezklame nikdy.

Buďte praktičtí

Ne každý muž má v oblibě příruční tašky. Je spousta takových, kteří své nezbytnosti nosí po kapsách. A tomuto požadavku se rozhodli vyhovět světoví návrháři, jenž kalhoty i kraťasy doplnili o nezbytné kapsy. A ty se dostaly i do trendů pro letošní letní sezonu.

Trendy tričko? Námořnické!

Námořnický styl, tedy kombinace bílé, modré a červené letošní léto hlásí svůj comeback. In budou ovšem i námořnické motivy jako takové, tedy kotvy, proužky, plachetnice a mušle. Na čemkoliv. Ať už sázíte na osvědčený kousek jako je pánské tričko, košile, polokošile nebo již zmíněné plážové šortky.

Nezapadněte v davu

Nechcete splynout s davem? Ani nemusíte. Vyčnívat můžete v tričku nějaké výrazné neonové barvy. Letošní léto bude přát růžové, zelené, červené, fialové i modré. Troufnete si na ně?