Plavky pro typ postavy obdélník: Jak na siluetu s ženskými křivkami

A Woman in a Swimming Pool

Každá žena touží po tom, aby na pláži nebo u bazénu vypadala nádherně a cítila se sebevědomě. Pokud máte postavu typu obdélník a nevíte si rady s výběrem plavek, právě pro vás jsme připravili menšího průvodce. Pomůžeme vám objevit ten pravý střih a vzor, který zdůrazní vaše ženské křivky a vytvoří dokonale vyváženou siluetu.

Postava typu H nebo obdélník, nabízí několik možností, jak opticky vytvořit dojem útlejšího pasu a dodat vašemu vzhledu něžné linie. V tomto článku společně prozkoumáme nejlepší plavky pro váš jedinečný typ postavy, abyste letos na pláži zazářila s maximálním sebevědomím.

Plavky na zavazování

Pro štíhlejší postavy jsou ideální tričkové topy a spodní díly se šňůrkami na bocích. Také plavky s detaily nebo pásky na zavazování v pase vytvoří dojem, že máte opticky zúžený pas a dodají vaší postavě více definované křivky.

Bikiny s vyšším spodním dílem

Bikiny s vyššími spodními díly, které sahají nad boky, jsou skvělou volbou. Tento střih vám pomůže opticky prodloužit nohy a upozornit na ženské linie.

Foto: NA-KD

Plavky s ozdobeným horním dílem

Plavky s ozdobnými vzory, volánky, záhyby nebo jinými zdobeními na horní části vám pomohou přilákat pozornost na horní polovinu těla. Tyto detaily přidají objem, který může pomoci zvýraznit vaše křivky.

Jednodílné plavky s optickým zúžením pasu

Jednodílné plavky s výstřihem ve tvaru V nebo vykrojené v oblasti pasu jsou pro typ postavy H ideální volbou. Tyto střihy díky kontrastu opticky vytvoří dojem užšího pasu. Zkusit můžete taky asymetrické střihy, které jsou letos velmi oblíbené a zaručeně upoutají pozornost.

Foto: H&M

Plavky s odlišným vzorem na horní a spodní části

Zkuste kombinovat plavky s odlišnými vzory nebo barvami na horní a spodní části. Například můžete zvolit plavky s jednobarevným a tmavším spodním dílem a vzorovaným horním dílem. Tímto trikem opticky rozdělíte horní a dolní část těla a dodáte vašemu vzhledu rovnováhu.

Volnější střihy

Volte plavky s lehce volnějším střihem, jako je třeba spodní díl se sukénkou, které nebudou těsně přiléhat k tělu. Tímto způsobem nejenže budete mít větší pohodlí, ale také vytvoříte měkčí a elegantnější siluetu.

Nezapomeňte, že hlavním cílem je cítit se pohodlně a sebevědomě ve svých plavkách. Experimentujte s různými střihy a vzory, abyste našli ten, který vám nejvíce lichotí a zdůrazňuje vaši jedinečnou postavu. Doufáme, že vám tyto typy pomůžou najít ty pravé plavky.


Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.