Plavky dvoudílné – Trendy 2017

Processed with VSCO with s2 preset Processed with VSCO with s2 presetProcessed with VSCOcam with s2 preset Processed with VSCOcam with s2 presetProcessed with VSCOcam with s2 preset Processed with VSCOcam with s2 presetProcessed with VSCO with s2 preset Processed with VSCO with s2 preset

Plavky dvoudílné pro letošní sezónu 2017 je potřeba vybírat zavčasu. Letní období se pomalu blíží a tak načerpejte inspiraci v trendech pro plavky dvoudílné, které zaručeně budou hitem v roce 2017. Kde nakoupit nové plavky dvoudílné pro sezónu 2017? Poradíme!

Bikiny neboli plavky dvoudílné jsou nezbytnou součástí každého dámského šatníku. V letních měsících to bez nich zkrátka nejde. Aktuální trendy pro letní sezónu 2017 se opírají o boho styl, nápaditě pracují s texturovanými vzory a v neposlední řadě rafinovaně pracují s originálními a netradičními střihy.

Dvoudílné plavky v boho stylu

Bohémský boho styl učaroval návrháře po celém světě. Inspirace v kultuře květinových dětí podtrhuje ženskost, volnost, uvolněnost a proto se tento trend skvěle hodí i pro plavky. Kdy jindy se cítit pohodlně, hravě a žensky, než v létě u bazénu nebo u moře v plavkách?

Doplňte plavky v boho stylu originálními náramky a šperky a docílíte perfektní kombinace.

Texturované vzory & dvoudílné plavky

Bikiny s texturovanými vzory rozhodně nesmí chybět v našem dnešním výčtu.

Mezi trendy texturované vzory řadíme nestárnoucí motiv proužků, květinové vzory či motivy zvířecí kůže. Úžasnou skupinou jsou jemné ornamenty, typicky chevronové vzory a vzory připomínajíci etno styl a 70′ léta.

Bikiny a netradiční střihy

Originalita s sebou vždy nese esenci zvýšené pozornosti a o to v módě jde. Trendy netradiční střihy zaujmou v regálech obchodů každou ženu na první pohled a podobně jsou na tom i muži, i když trochu jinak – ti si zkrátka nemohou odpustit své pohledy směřují na ženy v originálně střižených plavkách.

Konkrétně se jedná o velmi populární ozdobné šňůrky, vázání a krajky, které vytváří dojem sexy spodního prádla.

Kde zakoupit ty pravé dvoudílné plavky na sezónu 2017?

Mrkněte se na ověřené e-shopy. V Česku je největším prodejcem tradiční česká značka Astratex, kterou v současné reklamní kampani propaguje Iva Kubelková.

Obrázky: Pinterest.com/ss17-Swimwear-Trends, Blog.SundanceBeach.com, Pinterest.com/BohoFashion, Grazia.com.au, Astratex.