Plavky dvoudílné pro letošní sezónu 2017 je potřeba vybírat zavčasu. Letní období se pomalu blíží a tak načerpejte inspiraci v trendech pro plavky dvoudílné, které zaručeně budou hitem v roce 2017. Kde nakoupit nové plavky dvoudílné pro sezónu 2017? Poradíme!

Bikiny neboli plavky dvoudílné jsou nezbytnou součástí každého dámského šatníku. V letních měsících to bez nich zkrátka nejde. Aktuální trendy pro letní sezónu 2017 se opírají o boho styl, nápaditě pracují s texturovanými vzory a v neposlední řadě rafinovaně pracují s originálními a netradičními střihy.

Dvoudílné plavky v boho stylu

Bohémský boho styl učaroval návrháře po celém světě. Inspirace v kultuře květinových dětí podtrhuje ženskost, volnost, uvolněnost a proto se tento trend skvěle hodí i pro plavky. Kdy jindy se cítit pohodlně, hravě a žensky, než v létě u bazénu nebo u moře v plavkách?

Doplňte plavky v boho stylu originálními náramky a šperky a docílíte perfektní kombinace.

Texturované vzory & dvoudílné plavky

Bikiny s texturovanými vzory rozhodně nesmí chybět v našem dnešním výčtu.

Mezi trendy texturované vzory řadíme nestárnoucí motiv proužků, květinové vzory či motivy zvířecí kůže. Úžasnou skupinou jsou jemné ornamenty, typicky chevronové vzory a vzory připomínajíci etno styl a 70′ léta.

Bikiny a netradiční střihy

Originalita s sebou vždy nese esenci zvýšené pozornosti a o to v módě jde. Trendy netradiční střihy zaujmou v regálech obchodů každou ženu na první pohled a podobně jsou na tom i muži, i když trochu jinak – ti si zkrátka nemohou odpustit své pohledy směřují na ženy v originálně střižených plavkách.

Konkrétně se jedná o velmi populární ozdobné šňůrky, vázání a krajky, které vytváří dojem sexy spodního prádla.

Kde zakoupit ty pravé dvoudílné plavky na sezónu 2017?

Mrkněte se na ověřené e-shopy. V Česku je největším prodejcem tradiční česká značka Astratex, kterou v současné reklamní kampani propaguje Iva Kubelková.

Obrázky: Pinterest.com/ss17-Swimwear-Trends, Blog.SundanceBeach.com, Pinterest.com/BohoFashion, Grazia.com.au, Astratex.

Načítání...

Diskuze