Milujete pivo? Zkuste jej místo konzumace zařadit do své „beauty rutiny“. Pivní maska na vlasy slibuje slibné výsledky

Clear Glass Mug on Black Wooden Table

Říká se, že pivo dělá hezká těla. Význam tohoto tvrzení je spíše diskutabilní, nicméně za nás můžeme s klidem říct, že pivo dělá krásné vlasy. Navštivte skrýš vaší drahé polovičky a sem tam si jednoho ležáka uzměte pro sebe. Na lesklé a zdravé vlasy totiž skvěle pomáhá chmel. A kde jinde jej najít, než právě v pivě.

Jeden ležák, prosím…

Základem zlatavého moku je chmel a slad. Pivo je také známé svým bohatým obsahem vitaminu B, silicemi, hořčíkem, draslíkem, sodíkem, vápníkem, nebo fosforem.

Dle wikipedie je ovšem v pivě obsaženo dalších více než 2000 látek! A celá řada z nich má pozitivní vliv i na zdraví a kvalitu našich vlasů, což dokládá i server healthline.com. Pokud vám přijdou vaše vlasy bez života, nejsou pevné a jsou bez lesku, pak vám pivní ležák může pomoci.

Vlasy umyjte běžným způsobem

Ačkoliv u různých masek na vlasy, na které jsme zvyklé, nejprve nanášíme masku a až poté vlasy umyjeme, u pivní masky je tomu opačně. Vlasy si umyjte běžným způsobem, jak jste zvyklé. Dvakrát umyjte šamponem, abyste vlasy zbavila nečistot a mastnoty. Poté použijte kondicionér a opláchněte.

Nastal čas na jedno pivo

Horkou koupel si můžete osvěžit studeným pivem. Trochu si ho ale ponechejte na vlasy, protože nyní přichází jeho chvíle.

Jednou půllitrovou sklenicí piva polijte celou délku vlasů. Lijte pomalu a pivní masku pomalu vmasírujte do vlasů. Nezapomeňte na konečky, které díky pivní masce budou silné a lépe vydrží to každodenní mučení kulmou na vlasy.

Masku nechte na vlasech působit 5 – 10 minut. Poté POUZE opláchněte, už znovu nemyjte.

Pravidelná pivní péče je základ

Z výsledku pivní masky budete s jistotou mile překvapené. I my jsme byly. Vlasy jsou po použití této masky krásně lesklé, na první pohled zdravé a barva vlasů je výraznější.

Používání pivní masky je doporučováno 1 – 2x týdně, podle vaší potřeby. Bude to chtít větší zásoby piva, co říkáte?


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.