Kvůli celosvětové pandemii COVID- 19 mnoho lidí po celém světě uvízlo v karanténě svých domovů.  Po pár dnech vítaného odpočinku ovšem následovala neskutečná nuda. Na scénu jako vždy přichází Instagram se svými zábavnými výzvami, které nakazily všechny uživatele. Jednou z nich je i #pillowchallenge, kterou my osobně považujeme za jednu z nejlepších a nejstylovějších challenge všech dob!

Od módních blogerů po celebrity

Výzva se poprvé objevila u módních blogerů, kterým móda samozřejmě velmi chybí. V karanténě většina z nás bývá oblečena do volnočasových kousků nebo dokonce jen do pyžama. Udělat tak z polštáře stylové šaty obepnuté páskem se nabízí úplně samo. Polštář se v karanténě stal nepostradatelnou součástí našich životů, podle této #pillowchallenge dokonce i našich outfitů.

Zábavných výzev na Instagramu se objevilo v posledních měsících mnoho, málo kterým se ale podařilo uchytit u světových celebrit. #pillowchallenge se zúčastnila například herečka Anne Hathaway, která challenge pojala jako vždy originálním způsobem.

Jsme v tom společně! Zúčastněte se i vy

Na rozdíl od podobných výzev na Instagramu, u #pillowchallenge nemusíte nikoho nominovat, aby se zúčastnil. Účastnit se může každý! Udělejte si zábavné odpoledne a vymyslete co nejoriginálnější fotku, kterou na Instagramu pouze označíte #pillowchallenge a sledujte reakce ostatních. Jsme v tom společně. Móda i v nejtěžších chvílích je zábavou.

Foto: Instagram.com, Shutterstock.com

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments