Zpěvák Pharrell Williams na sebe před lety upozornil díky svému celosvětově úspěšnému hitu Happy, který zlomil snad všechny hudební rekordy. Když si zpěváka dobře prohlédnete, jistě vás na první pohled zaujme jeho bezchybná a mladistvá pleť, ačkoliv mu táhne už na padesát let. Takovou pleť nyní můžete mít i vy. Pharrell totiž představí svou řadu pečující kosmetiky.

Nejen my ženy, ale také řada mužů se potýká s problémy s pletí. Především v pubertě. Akné a jiné nedokonalosti je trápí stejně jako nás. Přesto na trhu chybí kosmetika, která by mužům pomohla s tímto problémem bojovat. Alespoň tedy do teď chyběla. Zpěvák Pharrell Williams představil řadu pečující kosmetiky s názvem Humanrace, která je dle jeho slov genderově neutrální, takže ji mohou používat i muži. Vytvořil ji ve spolupráci se svou dermatoložkou Elenou Jones, ke které dochází přes dvacet let.

Řada obsahuje tři produkty, které jsou veganské, bez parfemace a celkově šetrné k životnímu prostředí. Prvním krokem je pudrový cleanser s obsahem hydroxykyselin a jílu. Jako další následuje krémový enzymatický exfoliant s kyselinou glykolovou. Na závěr celé rutiny přichází krém s výtažkem z adaptogenních hub a vitaminem B3. Tyto složky jsou pro pleť velice důležité. Podle Pharrella je také důležité si pravidelně omývat obličej a zbavovat ho odumřelé kůže. Tak si zpěvák udržuje svůj mladistvý vzhled. Řada Humanrace bude k dostání od 25. listopadu. Uvidíme, zda se této kosmetiky dočká i český trh.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments