Po chladných měsících, kdy je vaše pleť vysušená, je potřeba pleti dodat pořádnou dávku hydratace a zároveň ji připravit na horké letní měsíce. Znáte už přípravek jménem růžová voda? Má všestranné využití, stojí pár korun a je vyrobená pouze z čisté vody a růží z hor. 

Přírodní zázrak, o kterém se ještě příliš neví

Růžová voda je čistě přírodní kosmetický přípravek, díky čemuž si získává velkou přízeň. Pleť je po pár měsících při každodenním používání dokonale hydratovaná a především zpevněná! Má ale více účinků, díky čemuž se z této kosmetiky ze vzácných růží stane i váš nepostradatelný zkrášlovací parťák.

Všestranné využití u vás v koupelně

Pomocí růžové vody dokážete dokonale zamaskovat únavu a zároveň zafixovat makeup. Růžová voda mimo jiné krásně voní po růžích, takže je to jako parfém vytvořený na míru pro vaši pleť . Slouží ale především jako pleťová voda.

Každodenní používání růžové vody pro dočištění pleti vás dokonale zbaví nečistot a efektivně tonizuje. Každé ráno vás růžová voda příjemně osvěží a něžně probudí a večer naopak osvěží pleť po náročném dni v práci. Vhodná je nejen pro vás, ale i pro vaše děti. Je totiž neuvěřitelně jemná a vhodná i na dětskou pokožku.

Vypíná oblast očí

S věkem už není naše pleť tak pevná jako bývala. Nejvíce trpí oblast očí, kde přibývají vrásky nejrychleji a oblast nad očními víčky, kde je naše pokožka velmi citlivá. S věkem pomalu padá a je čím dále více povislá. Růžová voda pomáhá ke zmírnění těchto nedokonalostí. Oblast kolem očí tak může být stejně dokonale vypnutá, jako celý obličej.

Foto: Shutterstock.com.

Načítání...

Diskuze