Péči o oční okolí není radno zanedbávat, jedná se o část těla, kde je kůže nejslabší a tudíž nejvíce náchylná k tvorbě vrásek. Pleť v očním okolí neobsahuje takřka žádné mazové a potní žlázy, proto je zranitelnější a má tendenci se rychle vysoušet. Dokonce je pokožka kolem očí 3x slabší než na ostatních místech vašeho obličeje. Osvojte si několik tipů, jak se věnovat péči o tuto citlivou část vaší pokožky!

Už několik staletí se traduje, že oči jsou zrcadlem do lidské duše. Vaše oči o vás prozradí mnohé a to ani nemusíte promluvit. Vypovídají o vašem zdraví, kondici a věku. Nepodceňte proto řádnou péči o oční okolí.

View this post on Instagram

При бронировании свадебного образа в марте стоимость образа всего 2500 рублейxF0x9FxA4xA9 . Милые девушки Тольятти xF0x9Fx8CxB8 Приглашаю Вас для создания образа( макияж + прическа). Цена от 800 р за образxF0x9Fx8CxB7 Запись в директ @reenarasti или Viber/WhatsApp 89608364427. Успей забронировать свою датуxF0x9Fx8CxBA. Свадебные образы всего за 2500 р.xF0x9Fx8Dx80 Поторопись бронирование дат во всю идётxF0x9Fx98x8D . . #макияж#визажист#макияжтольятти#визажисттольятти#стилист#стиль#красота#мода#русьнаволге#мода#модныйпоказ#тольятти#образ#вечернийобраз#свадебныйобраз#нюд#смоки#смокиайс#косметикимногонебывает#makeup#makeuprevolution#makeuplife#makeupartistsworldwide#тольяттифото#тольяттикрасота#инстамама#инстатаг#инстамода#eyes#eyeshadow

A post shared by Макияж xF0x9Fx96xA4 Причёски | Тольятти (@reenarasti) on

Oční krásno

Vzhledem k vyšší míře citlivosti vyžaduje oční okolí odlišnou péči oproti zbytku pokožky. Volit byste vždycky měla produkty na oční linii přímo určenou, protože jsou svou citlivostí přizpůsobeny pro oční okolí. Vyhněte se parfumerované kosmetice a sázejte na dermatologicky otestované výrobky.

S pomocí přírody

Určitě každá z nás má doma v lednici kokosový olej. Nechte jej jednu hodinku venku, aby změkl a pak jej naneste na obličej. Namísto kokosového oleje vám skvěle poslouží i olivový olej. Pokožku a oční okolí pořádně vyživí  a po třiceti minutách pak jen stačí setřít kapesníkem a nanést make up.

Neupínejte se pouze na krémy

Samotné krémy či olejíčky vás nespasí. Nejlepší je ji kombinovat s pomocí zdravého životního stylu s dostatkem spánku. Zahrňte do svého rozvrhu i pohyb, díky kterému se pokožka dostatečně prokrví. Unavené pleti pomůže i masáž. Nebojte se využít profesionality kosmetičky, aby vám udělala mikromasáž očního okolí.

Foto: Unsplash.com, Instagram.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments