Každý rok je to stejné. Na jaře ženy touží po novém střihu, v létě po nové veselé barvě, na podzim po tmavších odstínech a ofině. Není proto překvapením, že již několikátou sezónu v řadě patří pastelové odstíny vlasů k oblíbeným vlasovým trendům na léto. Buďte odvážná i vy a užijte si léto barevně.

Něžná růžová

Nejoblíbenějším barevným odstínem je růžová. Za růžovým přelivem už nemusíte pouze ke kadeřníkovi, docílíte ho i doma pomocí obyčejné barvy z drogérie. Na rozdíl od pernamentních barev je totiž postupně se vymývající a bez amoniaku, takže vaše krásné vlasy nijak nepoškozuje. Růžově pastelové vlasy sluší každé ženě a navíc skvěle vynikne vaše letní opálení!

Rose gold odstíny nás nepřestanou bavit

Jemnější a méně výraznou variantou růžových vlasů je rose gold. Dodá vaším blond vlasům příjemný růžový nádech a působí svěže. Je navíc neuvěřitelně elegantní a nás snad nikdy nepřestane bavit.

Modrá je prostě dobrá

Pro extravagantní nadšence tu máme připravené modré pastelové odstíny. Pokud chcete vyčnívat z davu a prožít léto jinak, než jste zvyklé, pak je modrá pro vás tou správnou volbou. Možností je také obarvení pouze konců a vykouzlit na vaší hlavě barevné ombre. Buďte odvážná.

Foto: Unsplash.com, Shutterstock.com.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments