Parťák na celou zimu: stylová bunda

Bývá to tak každý rok. Podzim si nikdy moc dlouho neužijeme. Krátce po tom, co za námi přijde, ho rychle vystřídá zima a on zase odchází. Podle předpovědi počasí tomu nebude jinak ani letos.

Na horách už napadl první sníh, což jistě potěší milovníky zimních radovánek. Zimní sezóna se blíží a nastává čas na výběr nové zimní bundy, bez které se na snowboardu a lyžích neobejdete.

S výběrem vám samozřejmě pomůžeme. Na nás se můžete spolehnout, stejně jako na vaši novou zimní bundu.

black

Co by měla zimní bunda splňovat?

Zimní bunda má tři bojové úkoly:

  1. zahřát
  2. ochránit před nepříznivými vlivy počasí
  3. vypadat stylově

V dnešní době není takový problém najít bundu, která vás zahřeje, problém jsou ostatní dva bojové úkoly, které rozhodně každá bunda nesplňuje.

Při výběru pánské i dámské zimní bundy nekoukejte pouze na složení, jako vám radí většina prodejců, kteří tvrdí, že složení látky je klíčové. Nejdůležitější ze všeho je střih. Krátké bundy, které vám nepřekryjí záda, vás nijak před nepříznivými vlivy počasí neochrání. Naopak vám nošení takové bundy přinese pouze nachlazení a zdravotní problémy. Dbejte na správnou délku bundy. Zimní dámské kabáty s patřičnou délkou mohou být funkční alternativou.

Hurá na hory s novou zimní bundou. Vybírejte již teď

V módním průmyslu je barvou číslo jedna bezesporu nadčasová černá. Na zimu ale tato barva není tou nejlepší volbou. Zima je období, kdy celou krajinu pokryje sníh a barvy přírody, na které jsme byli doposud zvyklí, najednou zmizí. Zimní radovánky si užijete mnohem více, když vsadíte na bundu v barevném provedení, které vám barvy přírody bude připomínat.

Parťák na celou zimu: stylová bunda 2

Tip: Vyzkoušejte syté nebo neonové barvy, ve kterých vás nikdo nepřehlédne.

Jak zjistím, že je to ta pravá bunda?

Jednoduše. Jste přesvědčení o tom, že dodržuje všechny výše uvedené bojové úkoly? Pokud ano, vypadá to s bundou nadějně. Důležité samozřejmě také ale je, jak se v ní cítíte. Bunda může vypadat naprosto famózně, ale přesto je tam takový ten pocit, že to není úplně to pravé ořechové.

Takový pocit určitě nepřecházejte. Přeci si nevyberete něco, co si vezmete párkrát na sebe. Vybíráte bundu, která vás bude provázet celou zimou a která pro vás bude zároveň i parťákem na celou zimu. Proto je důležité cítit se v ní pohodlně a samozřejmě stylově.

Parťák na celou zimu: stylová bunda 3

Nezapomeňte na svou drahou polovičku

Ženy jsou složité osobnosti. Muži o sobě rádi tvrdí, že vše řeší jednoduše a bez problémů. No, nechme je při této myšlence. Tak i tak si vaše drahá polovička zaslouží malý dárek za trpělivost, kterou s vámi má. Takovým dárkem by mohla být právě zimní bunda.

Tip: Užívejte si zimních radovánek společně. Vyberte vaší drahé polovičce podobné barevné provedení, nebo bundu v podobném vzoru, jako je ta vaše. Při lyžování alespoň budete vědět, jak vypadá bunda, kterou nesmíte spustit z očí – bunda vašeho partnera či partnerky.

Parťák na celou zimu: stylová bunda 4

Foto: Funstorm, Asos.

 


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.