Paris Hilton se vdala – její svatební šaty mnohé překvapily

Dědička hotelového impéria Hilton, modelka a „profesionální celebrita“ Paris Hilton se konečně dočkala svého dne „D“ a vdala se. Nikoho nepřekvapilo, že svatba byla honosná, luxusní a mezi svatebčany se to jen hemžilo celebritami. Paris je ale známá svým výstředním stylem, proto největším překvapením byly bezesporu její svatební šaty.

Pravá láska mezi nejbližšími přáteli

Paris Hilton byla zasnoubená už třikrát. Ani jeden vztah ale neskončil u oltáře. Svou životní lásku nakonec našla u svého kamaráda, se kterým se přátelí už 15 let. Dohromady se dali na Den díkůvzdání v roce 2019 a od té doby jsou nerozlučná dvojice. Paris se také netají tím, že je připravená stát se maminkou a touží se usadit a mít velkou rodinu.

Svatební šaty, které pro svůj den „D“ zvolila, sklidily obrovskou vlnu chvály. Jedná se o unikátní módní kousek, který nemá na svědomí nikdo jiný než Oscar de la Renta.

Jednoduchá a čistá elegance v podání Oscar de la Renta

Na návrhu šatů dědička impéria aktivně spolupracovala. Měla k ruce ovšem samozřejmě profesionální pomocníky, věhlasné návrháře značky Fernanda Garciu a Lauru Kim.

Společně vytvořili svatební šaty tradičního střihu s dlouhou vlečkou, která byla nepostradatelnou součástí. Šaty, včetně vlečky, byly zdobené jemnými kvítky. Velkým překvapením byl živůtek se stojáčkam, díky kterému byl celkový dojem decentní a minimalistický.

Paris během oslav vystřídala více šatů

Když se nemůžete rozhodnout, které šaty budou ty pravé, jednoduše si jich oblékněte více. Tuto myšlenku měla pravděpodobně i Paris Hilton. Během svatebních oslav jich totiž modelka vystřídala hned několik. Většinu z nich pak z dílny značky Oscar de la Renta.

Na první svatební tanec chtěla být jako princezna, a tak si oblékla princeznovské šaty módní návrhářky Galia Lahav. Ty vynikaly především taktickým rozparkem, díky kterému si modelka mohla užívat tance s novomanželem bez omezení.

Co říkáte na svatební šaty modelky Paris Hilton?