Jak vybrat ideální parfém, který nám bude sedět? Řiďte se podle znamení zvěrokruhu

Znamení horoskopu ovlivňuje naše povahy. A právě podle našeho temperamentu vybíráme také parfémy. Éterickým ženám sedí květinové, vášnivé zase skvěle doplní kořeněné tóny. Pokud hledáte inspiraci, jak vybrat parfém, pak právě pro vás je náš dnešní článek. Najdete zde klíč, díky kterému snadno vyberete vůni, která skvěle podtrhne vaši osobnost.

Parfém pro Vodnáře

Ženy ve znamení Vodnáře jsou silné osobnosti, které vědí, co chtějí. Nepotřebují se na nikoho vázat. Mají rády překvapení a nesnáší nudu. Vyhledávají nové a neokoukané věci. Vyzkoušejte vůni s ovocnými tóny, jako je např. pomeranč, v souhře s květinovými tóny. Hledejte parfém se základem santalového dřeva. To jsou ideální kombinace pro samostatnou a odvážnou ženu, tak jako jste vy.

Parfém pro Ryby

Ryby jsou emotivní a citlivé znamení. Záleží jim na propojení s druhými a umí se vcítit do ostatních. Hodí se k nim vůně, které nejsou příliš silné, jelikož ryba je velmi vnímavá. Vyzkoušejte vůni s tóny vanilky, ambry a santalového dřeva.

Foto: Pixabay.com

Parfém pro Berany

Berani jsou živel plný energie. Sedí jim plné vůně plné sebevědomí, energie a neotřelých kombinací. Vyzkoušejte vůni nabitou exotickými tóny sladkého pomeranče a např. dragon fruit, což se bude skvěle doplňovat s vaší jiskřivou povahou.

Foto: Pixabay.com

Parfém pro Býky

Býci jsou mírní a klidní. Mají rádi svůj klid a většinou patří mezi introverty. Neradi rozhazují, přesto se rádi sem tam rozmazlují a dopřejí si něco extra. Sáhněte proto po exkluzivní vůni, která podtrhne vaši povahu. Doporučujeme vůni se silnou dominancí květin, jako je damašská růže.

Parfém pro Blížence

Blíženci jsou neustále rozpolceni mezi dvěma břehy, jednou jsou takoví, za chvíli zase jiní. Mají spoustu zájmů a milují společenský život. A také společnost miluje je. Podtrhněte své charisma parfémem, který to řekne za vás. Parfém, který je společníkem charismatických a elegantních žen je tvořen dřevitými tóny, vanilkou a pačulí či listy černého rybízu.

Foto: Pixabay.com

Parfém pro Raka

Rak platí za stydlivější znamení zvěrokruhu. Račice jsou jemné ženy a romantičky. Pokud ale přijde na věc, dokážou se ozvat a zastat se těch, kteří to potřebují. Parfém, který bude zrcadli vaši povahu, musí být jemný, přesto ženský a smyslný. Hledejte kombinaci pivoňky, magnólie, lotosu na dřevitém – ambrovém (jantarovém) – základu.

Foto: Pixabay.com

Parfém pro Lva

Lvice jsou plné elánu a temperamentu. Jsou to sebevědomé a cílevědomé ženy, které jsou úspěšné jak ve vztazích, tak v kariéře. Rády o sebe pečují a dělá jim radost, když je někdo obdivuje. Vyberte si proto parfém, který vyzdvihne vaše přednosti. Zvolte parfém, který je nabitý ženskou energií a dá vašemu okolí vědět, že víte, co chcete. K tomu vám dopomůže parfém se tóny růže, jasmínu, na základu cedru a vanilky.

Foto: Pixabay.com

Parfém pro Pannu

Panny jsou trpělivé, pečlivé a velmi inteligentní. Ví, co v životě chtějí a neoddávají se snění v oblacích. Působí jako pravé dámy. Mají rády pořádek a nelíbí se jim přeplácané věci. Volte proto vůni, která je harmonická, a ne příliš komplikovaná. Doporučujeme jednoduchou květinovou vůni s hřejivými tóny. Vanilkový základ doplněn o pomerančový květ je přesně to, co se hodí k vaší povaze.

Foto: Pixabay.com

Parfém pro Váhy

Váhy jsou obdobně jako Ryby velmi empatické a všímavé. Prohlédnou každého. Nepoužívají to ale ke zlým účelům. Jsou velmi tolerantní a rády se baví. K jejich povaze se skvěle hodí vůně temperamentního středomoří kombinující cedr, jasmín nebo citrónovník, což je jako stvořené pro ženy narozené ve vodním živlu.

Foto: Pixabay.com

Parfém pro Štíra

Štírky jsou tajemné a velmi vášnivé ženy. Každý si jich vždy všimne, přesto se ale raději drží v pozadí. Nemají potřebu na sebe strhávat pozornost, lidé jsou k nim přitahováni i bez toho. Zahalte se do tajemné a smyslné vůně, kde dominuje jasmín, ambra a dřevité tóny, a staňte se nezapomenutelnou.

Parfém pro Střelce

Ženám narozeným ve Střelci sebevědomí rozhodně nechybí. Říkají narovinu, co si myslí a rozhodně se nezaobírají tím, co si o nich druzí povídají. Jsou sebejisté a mají skvělý smysl pro humor. K těmto ženám sedne svůdná vůně, která doslova vystrkuje růžky drzosti. Hledejte kombinaci pastovaného medu, ambry a pačuli nebo také jasmínu. To je to pravé pro vás.

Foto: Pixabay.com

Parfém pro Kozoroha

Ač jsou ženy v Kozorohu nenapravitelné introvertky, jsou rády, když někdo dobývá jejich srdce. Jsou velmi pracovité a ambiciózní. Netouží být středem pozornosti a trvá velmi dlouho, než se někomu otevřou. Podtrhněte svou jemnou ale silnou a romantickou duši parfémem tvořeným tóny orientálně-květinové vonné směsi se základem ambry a cedrového dřeva.

A jaké parfémy používáte vy? Podělte se s námi o vaše zkušenosti a tipy.


Avatar

anmacur

Studentka historických věd a redaktorka na volné noze se zálibou v hudbě, cestování, zdravém životním stylu a také módě.