Parádní legíny na cvičení: s nimi vás to zaručeně bude bavit!

Cvičíte? V tom případě určitě chcete i při cvičení dobře vypadat, ať už se věnujete józe, běháte, jezdíte na kolečkových bruslích, cvičíte aerobik nebo třeba pravidelně docházíte na spinning. Mezi nejoblíbenější outfit na cvičení jednoznačně patří legíny, které jsou pohodlné, dobře sedí na postavě a k tomu všemu skvěle vypadají. Jak legíny na cvičení vybrat a opravdu je jejich design tak důležitý?

Legíny na cvičení: jak je vybírat?

Co je důležité při výběru legín na cvičení? V první řadě se zaměřte na materiál, který by měl být příjemný na dotek, pohodlný na kůži a především prodyšný. Opravdu si dejte záležet, abyste pro sebe vybraly takový model, který bude vyrobený z prodyšného materiálu, protože jedině tak se nebudete při cvičení nepříjemně potit, kůže se vám nepodráždí, neoprudí apod.

Jaký střih je nejlepší?

Legíny mají zpravidla stejný střih, liší se akorát svou délkou. Zde záleží jen na vás, jestli se rozhodnete pro legíny s délkou až ke kotníkům, nebo dáte přednost legínám, které končí v úrovni lýtek. Výběr délky můžete přizpůsobit i aktivitě, které se v nich budete věnovat.

A co design? Opravdu hraje tak důležitou roli?

Za mě tedy rozhodně! Podívejte se na to třeba takhle: když si vyberete nudné legíny, které vás ani ničím neosloví či nezaujmou a pak budete mít jít cvičit, nebude se vám chtít, protože si řeknete, že ani to oblečení není kdovíjaké, tak proč byste se měly namáhat.

Když si ale vyberete nějaké pěkné, barevné a klidně i výrazné legíny, budete se na cvičení těšit, protože vás jejich design namotivuje. A kromě toho nezapadnete ve fitness centru v davu, protože s výraznýma legínama si vás prostě každý všimne.

Foto: Pixabay.com, ASOS.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.