Pánské jarní trendy, které zasáhnou váš šatník

Co se aktuální módy týče, ani pánové nesmí zůstat v ústranní. Přichází totiž svěží jarní trendy a s nimi inspirativní kousky, které byste do svého šatního repertoáru určitě měli zařadit. Všechny se totiž skvěle hodí k oblíbeným basic kouskům, kterým disponuje většina pánských šatníků.

Elegantní přesto jednoduchý

Řeč je o trenčkotu. Chcete váš outfit složený z džín či dnes nesmírně populárních tepláků a mikiny trochu vyzdvihnout? Nedbalá elegance je stále v kurzu. S pomocí elegantního trenčkotu v přírodních tónech jako je béžová nebo khaki rozhodně nic nepokazíte.

Je nám jasné, že muži touží strávit výběrem outfitu ještě mnohem kratší dobu, než ženy. Na rozdíl od nás, se vám to ale úspěšně daří. Velkou předností lehkého trenčkotu je právě jeho jednoduchost, přesto je originální a nevšední.

Džíska jako must have pro letošní jaro

Džínová bunda je bezesporu must have kouskem pánských trendů pro letošní jaro. Klíčem k úspěchu pánských módních trendů je pohodlí. A v džísce pohodlí hravě dosáhnete. Skvěle se hodí nejen k teplákům, které v této covidové době samozřejmě nosí téměř všichni, ale i džínům. Tip: Pokud vás obyčejné džísky nebaví, doporučujeme džísku s mikinovými prvky, kterou si jednoduše zamilujete.

Nezapomínejme na ledvinky

V dámských trendech se ledvinky moc neohřály. Sem tam se ještě objeví, ale velký módní boom to nebyl. V pánské módě se ledvinky ještě chvíli zdrží a my se nedivíme. Ledvinka, kterou si obléknete křížem přes sebe, je skvělým módním doplňkem a také vašim zachráncem před ztrátou klíčů nebo peněženky kvůli děravým kapsám. Tip: My jsme si zamilovali ledvinky v džínovině.

PS. Už víte, jaké tenisky budou v letošním roce nejvíce trendy? Přečtěte si také článek Trendy tenisky 2021.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.