Jak oživit nudný dámský šatník? Zapomeňte na nákupy, navštivte partnerovu skříň!

Muži to s námi nemají jednoduché – tuto větu opakovat víckrát raději nebudeme – neustále bychom nakupovaly nové a nové oblečení a stále máme pocit, že nemáme co na sebe. Přitom je to tak jednoduché. Stačí navštívit partnerovu šatní skříň a ušetřit pár korun. Nebojte se, on stejně nepozná, že nosíte jeho kousek.

Bílá košile jako základ každého šatníku

Bílou košili by ve svém šatníku měl mít každý, bez ohledu na pohlaví. Dámské košile jsou ale často střižené tak, aby podtrhly ženskou postavu. Většinou nám tyto střihy vyhovují, po nějakém čase se ale mohou okoukat a přestanou nás bavit. Proto je ideální čas udělat si malý výlet do pánského šatníku vaší drahé polovičky, kde určitě ulovíte basic bílou košili, která pro vás bude skvělým oversize kouskem, který se dá hravě kombinovat. Nikdo nic nepozná a váš outfit získá ten správný říz.

Ne nadarmo se říká „boyfriend“ džíny

Boyfriend džíny v posledních letech spadají mezi již běžný typ kalhot, který se těší stále větší oblíbenosti. Nejedná se přitom o žádný nový kousek, ale vznikl právě v pánském šatníku. Ano, pas možná bude potřebovat stáhnout páskem, ale jinak volné boyfriend džíny vypadají naprosto ikonicky. Především pak pokud dáte vyniknout vašemu štíhlému pasu a obléknete si k nim crop top. Úžasná kombinace, co říkáte?

Džíska vhodná pro muže i ženy

Džínové bundy jsou naprostým nadčasovým kouskem, který nikdy nevyjde z módy. Co se ale často mění, je střih tohoto kousku. V posledních letech módní trendy dávají jasnou message – správná velikost je ta o číslo větší. Oversize zkrátka nemá žádné meze a objevuje se snad všude. V případě džísek máme skvělou zprávu i pro muže. V obchodech se to totiž jen a jen hemží oversize džískami, které jsou zařazené do dámských kolekcí. Vyzkoušejte si ale takový kousek obléknout a uvidíte, že vám perfektně padne.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.