V naší společnosti nebylo vždy přípustné, aby ženy nosily ryze pánské oblečení. Doba však pokročila a dnes je naprosto společensky přijatelné, aby žena vyšla ve zcela pánském stylu. Dnes totiž dáváme přednost svobodě, která dovoluje bezostyšně zařadit některé pánské prvky i do dámských šatníků. A může to být navíc i trendy.

Stop stereotypům

V dnešním propojeném světě můžeme díky internetu vidět nepřeberné množství inspirativních módních stylů, což podněcuje i naši tendenci oblékat se jak chceme, bez ohledu na naše pohlaví nebo sexualitu. Již není striktně dáno, jak se má kdo oblékat. Můžeme tak pozorovat rozmanitost stylů, které jsou otevřeny všem a nejsou určeny pro konkrétní skupinu lidí. Zpěvák Harry Styles je zářným příkladem. Jeho styl není ryze mužský, ani ryze ženský. Je to zajímavá směsice různých módních prvků, která dohromady tvoří jeho unikátní image.

View this post on Instagram

🙋🏻‍♀️

A post shared by DBE (@deathbyelocutionblog) on

View this post on Instagram

How would you describe my ootd?💗

A post shared by ROMY EMMA BIJL (@romybijl__) on

View this post on Instagram

Si recién van llegando por aquí les cuento algo de mi 🙂. Soy de las personas que se compran algo y al instante tiene que estrenarlo🤪. Este blazer lo compré en rebajas, ya me hacía la idea de que lo iba a estrenar en marzo con el frío, pero cómo está semana hubo unos días de fresco yo obviamente podía desaprovechar la oportunidad 😬 y si, lo use dos veces esta semana 😂 pero ¿que le íbamos a hacer? 🤷🏻‍♀️😅 . ¿Ustedes son de las que se aguantan para estrenar algo? . Detalles de look: Blusa Zara ‘20 Blazer: Zara ‘19 Slouchy: Zara ‘19 Zapatos: Sofi Martire ‘19 . . . . . . #heyjhulsmodooficina #simpleootd #ootdsituation #effortlesslychic #vieparisienne #lestyleàlafrançaise #parisians #modeaddict #parismood #modeuse #boyishstyle #boyishgirl #neutralstyle #slouchy

A post shared by Jhully Pineda (@hey_jhuls) on

Je na čase provětrat šatník

Přiznejte se. Také potají kradete svému partnerovi trička, ve kterých pak spíte? Proč to vlastně děláme? Odpověď je naprosto jednoduchá. Jelikož je pánské oblečení větší a volnější, je extrémně pohodlné. Navíc vypadá i na nás ženách jednoduše skvěle. Nedá se říct, že by mužům bylo zcela jedno, co zrovna mají na sobě. Pro většinu z nich ale móda není důležitá a tolik ji neřeší. Nosí to, v čem se cítí dobře a pohodlně. A to je přesně ono. Jejich styl je jednoduchý, ležérní a nenucený.

Foto: Milanoo.com, Instagram.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments