Pánská kolekce značky Gucci je extravagantnost sama

Italský módní dům Gucci patří mezi nejoblíbenější a nejuznávanější módní značky na světě. Pokud jste si i vy mysleli, že vás tato značka už ničím nepřekvapí, protože se v její kolekci objevují stále stejné prvky, velmi se mýlíte. Gucci přišlo s pánskou kolekcí, která je velmi extravagantní.

Zpátky do minulosti

Ačkoliv se jedná o módní kolekci Spring – Summer 2019, která nám předvádí módní trendy na příští rok, vrátili jsem se v ní zpátky do minulosti do 60′ až 70′ let a také mnohem dále. Gucci ve své nové pánské kolekci použil dříve všemi milované zvonové kalhoty, mimo ale také retro brýle i materiály pro tu dobu běžnou. K vidění byl vintage uniformy (trochu připomínající školní uniformy), košile, či obleky s flitry.

Alessandro Michele jako tvůrce celé kolekce

Tento oblíbený módní návrhář je v čele značky Gucci od roku 2015, kdy byl jmenován jejím kreativním ředitelem. Od té doby je Alessandro zodpovědný za všechny vydané kolekce a i cestu, kterou luxusní značka mění módní trendy od základů.

Propracované detaily, třásně, flitry

Zatímco jiné módní značky vsází na éru minimalismu a čistých neutrálních tónů, Gucci jde ve své kolekci úplně jiným směrem. Celá kolekce je velmi hravá a extravagantní. Hlavními prvky byly romantické volánky, třásně, ale i (poněkud kýčovité) flitry. Co ale musíme ocenit jsou propracované detaily, které jsou promyšlené do posledního detailu.

Podívejte se na záznam z kolekce Spring Summer 2019, ve které značka Gucci povýšila extravaganci úplně na jinou úroveň.

Foto: Facebook.com/gucci.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.