Zpevněte svou figuru do plavek. Cvičte podle německé krásky a hvězdy sociálních sítí Pamely Reif

Zpevněte efektivně svou postavu a vykouzlete na léto svůdné křivky. Teď je správná doba začít s cvičením. K získání vysněné postavy nemusíte nutně navštěvovat fitness centra a ani držet zapřisáhlé diety. Pevnou postavu, se kterou se s radostí pochlubíte v plavkách, můžete získat i z pohodlí domova. Jak na to? Inspirujte se německou kráskou Pamelou Reif!

Kdo je Pamela Reif?

Pokud jste o této krásce ještě neslyšeli, tak věřte, že po absolvování několika týdnů cvičení podle jejích návykových videí budete i vy patřit k bohaté fanouškovské základně této fitness influencerky.

Pamela Reif je veleúspěšná německá podnikatelka a osobnost sociálních médií. Právě na sociálních sítích se Pamele podařilo vybudovat impérium o více než 8 milionech sledujících. Obsah, kterým Pamela inspiruje, je právě fitness.

Fitness se věnuje už od dob puberty, kdy začala se svou kamarádkou navštěvovat fitness centrum. Do fitka ale chodila pouze cvičit, tehdy se ještě nezajímala ani o zdravý životní styl a ani o zdravou stravu, což mělo za důsledek, že místo zpevnění postavy pouze jen razantně zhubla. Tehdy vážila jen 45 kilogramů a dostala se tak do zdravotních problémů. Fitness ale Pamelu naplňovalo a dodávalo jí pocit, že je zkrátka na správném místě. Pamela se tak začala ve fitness více vzdělávat a také se více zajímat o svůj jídelníček.

Postupem času získávala zpátky ztracená kila a její tělo začalo být krásně pevné a také na pohled zdravé. Svou cestu se rozhodla prostřednictvím svého instagramu sdílet se světem.

Postupnými kroky se Pamela dostala k fitness koučinku, ke kterému využívá krom Instagramu také Youtube. Právě na Youtube má Pamela velké množství video lekcí, které může zdarma shlédnout kdokoliv.

Taneční hudba a rychlé cvičení, které vás bude bavit

Pravidelnému cvičení by se neměl vyhýbat žádný člověk. Pohyb prostě k životu potřebujeme. Výhodou posilování podle Pamely Reif je fakt, že jednotlivé lekce netrvají vůbec dlouho. Pamela sází na krátká cvičení s efektivními a náročnými cviky. Nezabere vám to déle jak půl hodiny času. A tu přece ve svém denním programu najdeme každá, ne?

Odstartujte tři měsíce s Pamelou

Do léta je na zpevnění těla ještě času dostatek. Nic ale neodkládejte a odstartujte intenzivní tři měsíce cvičení podle Pamely Reif ještě dnes. Na jejím Youtube kanálu najdete nespočet videí, která jsou šikovně rozdělena i dle náročnosti.

Začněte raději postupně od začátečnických video lekcí a teprve postupně zvyšujte náročnost. Pokud nejste zvyklé pravidelně cvičit, uvidíte, že i začátečnické lekce vám dají pořádně zabrat.

Dejte tomu čas a hlavně trpělivost. Uvidíte, že další měsíc budou pro vás začátečnická videa již málo. Pamela má ve svém repertoáru naštěstí mnoho těžších lekcí, které jsou určené pro zkušené cvičence i lekce pro takřka profíky – pro ně je na Youtube kanále kategorie „brutal“.

Nezapomeňte dodržovat zdravý jídelníček

Jídlo jde se cvičením ruku v ruce. Bez zdravého jídelníčku se pevného těla nedočkáte. Základem je konzumace kvalitních potravin sestávající se ze spousty zeleniny a ovoce. Důležitý je samozřejmě pitný režim. Pijte nejlépe 2,5 litru čisté vody denně a vyhýbejte se pokud možno alkoholu nebo sladkým limonádám. Ty našemu tělu vůbec neprospívají – obzvlášť chystáte-li se proměnit svou postavu!

Dejte nám vědět do komentářů, jak se vám cvičení s Pamelou Reif líbilo.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.