Rovné vlasy, natočené vlasy, ale stále tomu něco chybí? Možná je to stylová čelenka, která oživí váš účes a zvýrazní linie obličeje. Módní doplněk, který se vrací zpátky na vrchol popularity, si určitě oblíbíte i vy.

Se širokou čelenkou vám vynikne obličej

Pokud chcete, aby vyniklo vaše krásné opálení, pihy od sluníčka, nebo považujete vaše lícní kosti za největší přednost, jistě si vás získá široká čelenka. S její pomocí vám totiž dokonale vynikne obličej a zároveň upoutá pozornost.

Jako členka královské rodiny

Výrazné perlové náušnice, náhrdelník a k tomu široká saténová či semišová čelenka různých barev? Módní návrháři mají jasno, se širokou čelenkou si přijdete jako členka královské rodiny. Díky svému elegantnímu vzhledu čelenku hravě můžete zkombinovat se sportovnějšími kousky, čímž docílíte dokonalého kontrastu.

Na svatby i společenské akce

Nemusíte vymýšlet žádný složitý účes na svatbu ani jinou společenskou událost. Vlasy si pouze natočte nebo ponechte přirozeně vlnité, stáhněte do uvolněného drdolu a o zbytek účesu se postará čelenka, kterou mohou klidně zdobit i umělé květiny. Svěžího dojmu dosáhnete se světlejšími barvami čelenky. Dramatičtější a tajemný vzhled získáte pomocí čelenky tmavších odstínů.

Foto: H&M, ZARA, Shutterstock.com

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments