Vlasy jsou korunou krásy. Hustá, zdravá a lesklá hříva sama o sobě působí neodolatelně. Co když ale chcete něco víc? Co když chcete svým účesem druhým vyrazit dech? Překvapit a udělat dojem? Vlastně na tom nic není, stačí vsadit na různé doplňky a ozdoby, díky kterým bude mít váš účes úplně jinou úroveň!

S doplňky do vlasů uděláte z obyčejného účesu něco neobyčejného

Můžete klidně zvolit úplně obyčejný účes, ale právě díky doplňkům a ozdobám z něho uděláte něco naprosto neobyčejného. Což mi přijde super, protože nemusíte plýtvat dlouhé minuty tvorbou složitého účesu, během chviličky vytvoříte něco jednoduchého a to podstatné kouzlo (chcete-li lépe řečeno třešničku na dortu)  basic účesu  dodáte vhodně zvolenou ozdobou.

Sponky s nápisem

Jestliže chcete být se svým účesem opravdu originální a zároveň výstižné, co byste řekly na sponky, které promluví za vás? Pěkná sponka s výstižným nápisem rozhodně nezůstane bez povšimnutí.

Elegantní sponky

Někdy je nejlepší vsadit na jednoduchost, nijak to nepřehánět a ctít pravidlo, že méně je více. Pro takové případy není na škodu mít po ruce nějakou decentní, elegantní sponku, která nebije do očí, ale moc pěkně ve vlasech vypadá.

Výrazná čelenka

Čelenky jste možná nosily jako malé holčičky, proč se k nim tedy nevrátit i teď? Jasně, nyní je  možná načase odložit ty pestrobarevné plastové a místo nich vsadit na výrazné čelenky zdobené kamínky a perličkami, které zaručeně jen tak někdo ve vašem okolí nepřehlédne.

Spousta drobných sponeček

A teď zase z jiného soudku, tentokrát budeme razit heslo, že čím více, tím lépe. Pokud jde totiž o drobné sponky a sponečky, dá se s nimi ve vlasech úžasně kouzlit. A tehdy je naopak vítané, když jich máte ve vlasech více, protože společně krásně vyniknou.

Květinové ozdoby

Ozdoby tohoto typu jsou hodně oblíbené především u svatebních účesů, nicméně nikde není psáno, že na ně nemůžete vsadit i v běžném životě. Prostě vypadají nádherně, my ženy je milujeme a chceme je nosit, i když už třeba máme svatbu za sebou. Hauk!

Foto. Unsplash.com, Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze