Oversized móda není jen pro baculky!

Oversized móda je pojem, který si skloňuje stále více žen. Zatímco pro někoho je tento termín dobře známý, pro jiného je naopak velkou neznámou. A co vy? Máte představu, co se pod slovním spojením oversized móda ukrývá, nebo je to pro vás španělská vesnice? Ať už je to tak či onak, v dnešním článku si oversized módu trochu blíže představíme a společně si prozradíme, jak jí nosit, aby vám zalichotila!

Co je oversized móda?

Na začátek pár slov k tomu, co to ta oversized móda vlastně je. Jedná se o oblečení, které je velikostně větší, nežli kolik byste doopravdy potřebovali. Ne, rozhodně to není chyba volby, takhle se to nosí schválně. A když si s oversized kousky člověk umí správně vyhrát, může to vypadat doslova božsky!

Oversized šaty

Myslíte si, že v oversized šatech vypadali doslova jako nacpané v pytli? Věřte nebo ne, ale opravdu se není čeho bát. Naopak právě teď v létě volnější a vzdušnější šaty oceníte, jsou pohodlné a na horké dny více než ideální.

Oversized kabáty

Jasně, na nošení kabátů je ještě docela brzy, ale nikdy není na škodu být o krok napřed, nemáme pravdu? Proč se tedy v chladnějších měsících nezahalit do oversized kabátu, který vypadá tak módně? Uvidíte, že v takovém kousku zaručeně uděláte dojem.

[easy-image-collage id=16230]

Oversized kalhoty

Ačkoli se říká, že kalhoty (a především pak džíny) musí dokonale padnout, čas od času je dovoleno udělat výjimku. A touhle výjimkou mohou být právě oversized kalhoty, jejichž volný střih zalichotí i boubelkám a ženám s plnějšími křivkami.

Oversized svetry

Na závěr ještě jeden tip na oversized svetry, které asi taky v létě příliš nevyužijete, ale jen si představte, jak se do nich zachumláte třeba na podzim nebo v zimě! Oversized svetr v kombinaci se slim džíny, no uznejte samy, milé dámy, že tohle nemůže dopadnout jinak, nežli prostě skvěle!

[easy-image-collage id=16232]

Foto: Unsplash.com.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.