I když se s námi léto již pomalu loučí, stále si ještě můžeme užít pohodlí, které nám nabízí oblíbený trend – overal. Kdo ho jednou vyzkouší, ten na něj nedá dopustit! Je nejen neskutečně pohodlný, ale také univerzální a šikovný, protože spojuje v jedno horní i spodní díl outfitu a my si tak nemusíme lámat hlavu nad vhodnými kombinacemi.

Využijte poslední teplé dny a vyrazte do ulic v overalu. Ať už totiž sáhnete po kterémkoli kousku, litovat rozhodně nebudete!

Ve šťavnatých barvičkách vyniknete!

Léto je možná u konce, ale šance unosit krásně šťavnatý overal tu pořád je! Pokud se výrazných barev nebojíte, pak neváhejte a udělejte parádu v krásně barevném overalu, ve kterém zaručeně vyniknete!

S rukávem i do chladnějšího dne!

Overaly s rukávy jsou perfektní volbou právě pro ty dny, kdy je sice ještě teplo, ale už to prostě není na odhalená ramena. Je proto dobré mít doma po ruce takový model, abyste byly připraveny i na dny,  kdy počasí nebude úplně žůžo!

Krátký střih a volánky prostě frčí!

Mít ve svém šatníku jen jeden overal prostě nestačí. Proč nerozšířit sbírku o jeden kratší model? Takový unosíte do práce i jen tak, když se třeba půjdete projít. A volánky? Ty jsou prostě boží, nemyslíte?

Sluší i baculkám!

Overaly dokážou zalichotit také ženám majícím nějaké to kilo navíc. Proč by se baculky měly dobrovolně ochudit o takovou míru komfortu, kterou overaly nabízí? Milé dámy, směle do toho!

 

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments