Ani baculky se nemusí bát nosit overal. Oblíbený kousek sluší každé ženě

Overal je bezesporu jedním z nejoblíbenějších kousků, na které nedáme dopustit. Když nechceme složitě vybírat, co si vzít na sebe a řešit, jestli tahle halenka ladí s touhle sukní, nebo jestli si k těmto šortkám můžeme vzít ten či onen top, je overal jasnou volbou – spojuje v sobě komplet celý outfit, ke kterému už jen stačí zvolit vhodné botky a nějaký doplněk.

Ženy, které mají nějaké to kilo navíc, se však tohoto trendy kousku vědomě vzdávají. Mají totiž pocit, že baculkám nesluší, ba dokonce že v overalu zbytečně upozorní na svou korpulentní postavu. A víte co, dámy? Ani baculky se overalu rozhodně bát nemusí!

Overal mohou nosit i ženy s plnějšími tvary

I když možná máte nějaké to kilo navíc, určitě se chcete cítit pohodlně a přitažlivě. A to klidně můžete! Zapomeňte na předsudky, hoďte za hlavu tlak médií, která nás kolikrát „masírují“ upravenými fotkami hubených modelek. Uvědomte si, že každá žena je krásná, tak nějak po svém.

Možná máte plnější tvary, možná máte větší zadeček, výraznější prsa nebo silnější stehna. No a co! I vy můžete být za hvězdu. Nebojte se nosit overal, pokud se v něm líbíte sama sobě, názory okolí řešit nemusíte.

Foto: Unsplash.com

Černá zeštíhluje, tak se jí nebojte!

O černé barvě je známo, že dokáže opticky ubírat na kilech i centimetrech. Proč toho nevyužít ve váš prospěch? Černý overal se stane vaším nejlepším přítelem, protože v něm budete vypadat skvěle. A je úplně jedno, jestli nosíte velikost 34 nebo 46. Budete prostě šik!

Do horkých dní vyrazte pohodlně!

V teplém počasí, které nás zajisté ještě bude čekat, je jasnou volbou krátký overal z příjemného materiálu a ve světlé barvě.

Nestyďte se za svá kila. Vnímejte je jako přednost!

Ne každá z nás se narodila s postavou modelky z přehlídkového mola. No a co? Tak máte pořádný zadeček! Nestyďte se za svá kila, naopak z nich udělejte svoji přednost. Proč by po ulicích mohly hrdě s hlavou nahoru kráčet jen ženy, na kterých nenajdete ani gram zbytečného tuku? I boubelky se mohou nosit se vší parádou, chce to jen mít se ráda. Tak to zkuste!


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.