Jestli nějaký kousek k podzimu neodmyslitelně patří, pak je to určitě svetr. Unosíte ho od podzimu až do jara, proto se určitě vyplatí investovat do kvality a udělat si radost nějakým pěkným modelem, se kterým budete moci při tvoření svých outfitů čarovat.

Lze svetr unosit k sukni? Rozhodně ano!

Umíte si představit kombinaci svetru a sukně? My určitě ano a co víc, považujeme tuhle dvojici za ideální právě na podzim, kdy ještě není úplně zima, která by se člověku nepříjemně zakusovala do kůže, ale rozhodně není ani teplo a my se chceme zahřát.

Proto se určitě nebojte sladit k sobě pěkný svetr a sukni, jestli sáhnete po pouzdrové nebo třeba stále oblíbenější plisé sukni v délce ke kolenům, nic nezkazíte. Bude to vypadat dobře.

Džíny a svetr jsou klasika, která nezklame

Když nechcete nic řešit, ale víte, že se chcete cítit pohodlně a zároveň chcete dobře vypadat, pak je kombinace svetru a džínů vaše výherní. Na tom vážně nelze nic zkazit, ať už totiž na sebe vezmete jakýkoli svetr a kterékoli džíny, vždycky to bude vypadat šmrncovně.

Svetr můžete nosit i ke kalhotám

Není svetr jako svetr. Pokud si koupíte lehčí model, můžete ho nosit i ke kalhotám a vytvořit tak zajímavý business outfit, ve kterém směle vyrazíte do práce nebo třeba na pohovor.

Ke kalhotám se hodí svetrové roláky. Jsou pohodlné, v poslední době zase trendy a vypadají moc dobře.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments