Filmů o módě existuje nespočet. Kvalitních filmů o módě, které si můžeme pouštět pořád dokola, a nepřestanou nás nikdy bavit, už by se dalo spočítat na prstech jedné ruky. Mezi takové filmy patří bezesporu Sex ve městě. Extravagance hlavních hrdinek je zkrátka nezapomenutelná. Nechte se inspirovat outfity Carrie, Charlotte, Samanthy a Mirandy.

Výstřední Carrie

Autorkou sloupků Sex ve městě bychom měli začít. Styl Carrie se totiž stal fenoménem. Každá bychom chtěla mít ve skříni takové kousky jako ona (nelžete, určitě patříte mezi nás)! Nevím jak vy, ale já na této hrdince nejvíce obdivuji její sebevědomí a odvahu. Ve filmu i seriálu si můžete všimnout, že extravagance Carrie nebere konce. Často kombinovala jednotlivé módní trendy dohromady. Nám obyčejným smrtelníkům by takové kombinace přišly jako módní faux pas. Carrie ale tyto outfity nosila s noblesou a sebevědomím, které by měla mít každá žena.

Pozn.red.: Také vám pořád nejde do hlavy, kde celou dobu brala Carrie peníze na boty typu Jimmy Choo nebo Christian Louboutin? Pokud z vás tohle tajemství někdo ví, sem s ním!

Elegantní Charlotte

Charlotte je takovou paničkou v domácnosti. V mnoha případech ale vystrčila růžky a dokázala, že i ona může být za sexy kočku. Jinak se dá ale říci, že Charlotte má styl, který sází na jistotu. Módní outfity jako vystřižené z časopisů, ty jí byly jako šité na míru. Má to ale své výhody. Charlotte nikdy nešlápla vedle. Vždy byla dokonale učesaná, nalíčená a oblečená. Čistá elegance připomínající styl Coco Chanel.

Sexy dravá Samantha

Při myšlence na styl Samanthy se mi chce smát. Ne proto, že by byly její outfity směšné. Ale ona je živelem celého filmu a seriálu. Samantha a její závislost na sexu se odráží v jejích outfitech. Velké výstřihy, střihy módních kousků, které podtrhávají její postavu, vysoké podpatky. Viděli jste někdy záběr, kdy by Samantha neměla vysoké podpatky? My tedy ne. Samantha je odvážná a nebojí se ukázat, že je ženou, která ví, co chce. I k tomu je ale potřeba nutná dávka sebevědomí, které má Samantha možná až přespříliš. Zkombinovat sukni v kůži s bílou halenkou s velkým výstřihem a k tomu červené lodičky? Pokud se cítíte být jako Samantha, proč ne.

Přirozená Miranda

Miranda je právnička. Právníci chodí do práce elegantně oblečení, převážně do obleků, dámy do kostýmků. Miranda není výjimkou. Mimo práci se obléká spíše pohodlně, jelikož je matkou malého klučiny, který jí dává zabrat. Nemůže si tak dovolit dokonalé outfity jako její kamarádky, protože často skončí ušpiněné. Když ale vyrazí se svými kamarádkami na módní událost roku, jejich oblíbenou NY Fashion Week, stojí to za to. Miranda vsadí na přirozenost. Přeci jen je zrzka a k těm ty přírodní tóny tak nějak patří. Dokáže je ale skvěle sladit s trendy kouskama. Umí v tom zkrátka chodit.

Foto: Pinterest.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze