Marně vybíráte ideální outfit na vánoční večírek a stále se nemůžete rozhodnout, co byste si měli vzít na sebe, abyste v daný večer udělali co možná nejlepší dojem? V tom případě je dobře, že si právě teď čtete náš dnešní článek! Ukryli jsme do něj několik super tipů na outfit na vánoční večírek, díky kterému se rázem stanete hvězdou večera. Tak co říkáte? Inspirujete se?

Hledáte perfektní outfit na vánoční večírek? Nehledejte, našli jsme ho za vás!

Vybrat tu správnou kombinaci oblečení na vánoční večírek, který se koná u vás v práci, nebo jej třeba pořádá někdo z vašich přátel, rozhodně není jen tak. Není se čemu divit, jestli dlouhé hodiny stojíte před svou šatní skříní a marně se snažíte najít k sobě dokonale padnoucí kousky. Je jasné, že se tenhle večer chcete jednoduše blýsknout a k tomu potřebujete perfektní look.

Tip první: elegantní dlouhý overal a slušivé sáčko

Jako první zde zmíníme kombinaci, se kterou podle nás nemůžete nic zkazit: dlouhý overal a sáčko. Důležité je, aby overal působil lehce elegantně, klidně až trochu luxusně, o což se hravě postará jemná krajka a aby vám zvolené sáčko skutečně dobře sedělo. Není totiž nic horšího, nežli když na sebe oblečete sako, které vám svou velikostí nepadne, to vůbec nevypadá dobře. Na nohy pak stačí obout pohodlné lodičky na podpatku, do ruky vzít jemnou decentní kabelku a perfektní vánoční look je rázem na světě.

Tip druhý: originální top a kraťasy

Druhým v pořadí je tip na outfit složený z originálního topu a kraťasů. Aby vám nebyla zima, můžete si na nohy natáhnout punčochy, kdo se obejde bez nich, tomu je nutit nebudeme. Ideální botky jsou v tomto případě kotníkové modely na podpatku, případně můžete vsadit i na vysoké kozačky.

Tip třetí: top v peplum stylu a úzké džíny nebo kalhoty

Milujete peplum styl? Není se čemu divit, kdo by ho nemiloval! Co kdybyste si jako svůj outfit na vánoční večírek zvolili vkusný top v peplum stylu a doplnili ho o úzké džíny nebo o dobře padnoucí kožené kalhoty? Tahle kombinace se stane vaší výherní.

Foto: Pinterest.com, Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze