Léto ještě nekončí a příležitostí k večírkům je stále spousta! Neseďte doma u televize, kde dávají pořád to samé dokola a místo toho se jděte pobavit. My vám poradíme, co si vzít na sebe!

Je úplně jedno, jestli se vydáte na párty k bazénu, nebo jestli s kamarádkami vyrazíte někam do baru. Ať už totiž půjdete kamkoli, je to skvělá příležitost se blýsknout. Proto si dejte záležet, co si vezmete na sebe. A pokud nevíte, nebo vám došla inspirace, mrkněte do našeho článku, kde se to nápady jen hemží!

Overal

Pohodlnější kousek aby člověk pohledal, no vážně! Vždyť v sobě kombinuje svršek i spodek, nemusíte tak řešit, jestli k sobě obě části ladí nebo ne. Stačí jen čapnout do ruky kabelku a zvolit pěkné botičky a šupem se bavit!

Šaty

Proč na to jít složitě, když to jde tak krásně jednoduše? K nám ženám šaty neodmyslitelně patří, sluší nám a lichotí, vypadáme v nich dobře, smyslně i sexy. Na párty prostě ideální!

Tričko

Vtipné tričko s pěkným potiskem nebo třeba výstižným nápisem je kolikrát mnohem lepší volba, nežli složitě kombinované rádoby cool looky, co myslíte?

Crop top

Kdo se nebojí ukázat trošku bříška, ten může směle sáhnout po oblíbeném crop topu, které k létu patří a na párty někde u vody s bandou přátel se naprosto skvěle hodí.

Foto: Pexels.com, H&M, ASOS.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments