Outfit na „bad day” náladu

Foto: Unsplash.comFoto: Unsplash.comFoto: Unsplash.comFoto: Unsplash.comFoto: Unsplash.com

Každý den není posvícením a někdy nás „bad day“ dožene, i když před ním utíkáme co nejrychleji můžeme. Naštěstí existují způsoby, jak takový den přežít, a dokonce si ho i vychutnat. K tomu nám jako vždy pomůže móda. 

Základní vybavení na přežití

Nemyslíme tím přežití na pustém ostrově, ale přežití „bad day“ dne. K tomu budete potřebovat základní vybavení, jako stylová sluchátka – nejlépe v luxusní rose gold, přes které vám bude hrát pozitivní hudba na plný pecky. Na zvýšení sebevědomí nejvíce fungují podpatky, takže tenisky a slip on boty dnes nechejte uschované v botníku. Vaše stylová kabelka by měla obsahovat vše potřebné, protože „bad day“ den s sebou často přináší samé nepříjemné okamžiky, a tak je lepší počítat s tím nejhorším. To ale hravě zvládnete, protože ve vaší kouzelné, krásné kabelce nebude nic, co byste ten den nepotřebovala.

Připravit, pozor … ranní káva!

Předtím, než odstartujete váš špatný den si rozhodně dejte ranní kávu, která vás probudí a příjemně nabudí na vlnu – zvládnu to. Mějte na mysli, že dnešní den nepatří mezi vaše nejlepší, a tak si dávejte velký pozor, abyste si kávou nepolila váš nový trendy top. Tip: Pokud máte velkou kabelku, raději si dnes vezměte s sebou plán B –  náhradní top, který bude velmi podobný vašemu plánu A, který máte na sobě, nechcete přeci, aby si okolí všimlo, jak jste dnes nešikovná, že? Hlavně nenápadně.

Veselé barvy působí více než myslíte

My ženy koukáme do zrcadla mnohem více než muži, proto jsou pro nás veselé a světlé barvy tak důležité. Podvědomě nám zvedají dobrou náladu pokaždé, když je vidíme v našem odraze… no dobře, jen o trošičku zvedají dobrou náladu. Během celého dne se ale v zrcadle uvidíte nespočetně krát, a tak stojí za to sáhnout např. po stále trendy pudrových tónech. Ve starorůžové s doplňky v rose gold budete roztomilá a tato kombinace vás bude uklidňovat.

Kanárkově žlutá vám zase dodá sluníčko, i když to pravé právě zaleze za mraky. Baby blue vám dodá klid a energii, kterou tento den budete nutně potřebovat. A světle zelená vám dodá naději, že tento den třeba i přežijete bez nehod a trapasů.

Střih oblečení, který lichotí vaší postavě

„Bad day“ je špatný den sám o sobě. Nepotřebujete tedy, abyste si zrovna v takový den přišla, že máte o pár (myšleno více než pár) kilo navíc a v každém oblečení vypadáte, jako byste na sobě měla oblečený pytel od brambor. Dejte tedy na vaši intuici a vsaďte na střih oblečení, který vaší postavě bude lichotit a vaše sebevědomí vám v tento nepříjemný den zvedne o kapku víc. Když už se vám v „bad day“ den nebude nic dařit, alespoň u toho budete vypadat stylově, ne?

Foto: Unsplash.com