Outfit do aprílového počasí

Duben nás nalákal na ukázkové slunečné jaro, které leckdy přineslo teploty i na šaty a kraťásky. Typickému aprílovému počasí jsme se však prozatím vyhýbali. To má ovšem dle dlouhodobé předpovědi přijít teď v květnu. Připravte se na aprílové počasí s parádou. 

Jarní barvy v ošklivém počasí

Úkolem číslo jedna je: za každou cenu se snažit uschovat dobrou náladu, ať už si venku prší jak chce. A k takové náladě vám bezesporu pomůžou veselé barvy. Vsaďte na oblečení v neonových odstínech žluté, růžové, zelené a modré. S přírodou bojovat nemůžete, s módou ale ano.

Gumááááky zpátky na scénu

Pamatujete si na dětství? Jak jsme v dešti skákali do kaluží, což jsme výjimečně měli dovolené pouze tehdy, když jsme na sobě měli skvělé gumáky? Postupem času gumáky nikdo z nás nosit nechtěl, ale světě div se a věřte tomu nebo ne – gumáky jsou letos opět žhavým trendem, který je do aprílového počasí jako stvořen.

Pořiďte si své nové moderní gumáky také ve veselých barvách, nebo třeba v elegantní červené, která bude třešničkou na dortu vašeho aprílového outfitu. Zapomenout nesmíme také na stylový deštník! My jsme si oblíbili průhledný deštník atypického tvaru, co na to říkáte? My říkáme vzhůru do deště!

Foto: Pinterest.com.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.