Která barva zaručeně padne úplně každé ženě, bez ohledu na tón její pleti nebo odstínu jejích vlasů? My v tom máme jasno: je to červená! Nádherně sytá barva, o které se často říká, že je vášnivá a sexy, tak určitě zalichotí i vám.

Kdo si netroufá, může na to jít pomalu

Pokud nepatříte mezi milovnice červené barvy, nebo se tohoto nepřehlédnutelného odstínu z nějakého důvodu bojíte, jděte na to pomalu a začněte s doplňky. Co třeba sytě rudá kabelka, pěkné botky nebo šátek okolo krku? Postupně si na sebe zvyknete a uvidíte, že si budete rozumět.

Foto: Unsplash.com

Jeden výrazný prvek outfitu stačí

Červenou barvu opravdu jen tak nepřehlédnete. Proto pokud se po ní rozhodnete sáhnout na něčem větším, jako je třeba kabát nebo bunda, nepřehánějte to s výrazností dalších prvků. Jeden okatý kousek bohatě stačí. Místo toho si na zbylých prvcích svého looku vyhrajte s jinými barvičkami a nezapomeňte sladit doplňky.

Celočervený look jen pro ty nejodvážnější

Monochromatický look je velmi trendy, avšak ne každá z nás si na něj troufne. Zkombinovat celý outfit do červené barvy chce pořádnou dávku cviku a samozřejmě také odvahy. Pokud ale víte, že na to máte a vyrazíte v celočerveném outfitu mezi lidi, můžete se spolehnout, že na sebe okamžitě přilákáte pozornost.

Foto: Pexels.com

Nezapomínejte na červenou rtěnku

Když už červená, tak samozřejmě i v oblasti líčení – konkrétně na rtech. Rudé rtěnky jsou ikonou módy a k ženám neodmyslitelně patří. Pokud nechcete červenou na oblečení, na obličeji vám vadit nebude – nebo snad ano?

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments