Osvědčené triky pro krásu, na které Francouzky nedají dopustit

Krásu nelze francouzským ženám upřít ani v nejmenším. Co však udělat můžeme, je inspirovat se od nich a odkoukat jejich osvědčené triky, díky kterým i my můžeme být krásnější.

Na první pohled maličkost, která ale dokáže divy

Jednou z věcí, na které správná Francouzka nikdy nezapomene, je ochrana pleti. Určitě jste si všimly, že drtivá většina francouzských žen má nádhernou a na pohled naprosto dokonalou pokožku. A jedním z jejich tajemství je chránit pleť před sluníčkem.

Na první pohled to vypadá jako maličkost, že? Právě v tomhle bychom se ale od francouzských žen a dívek mohly inspirovat, protože na ochranu obličeje před slunečními paprsky upřímně často zapomínáme. A to je škoda, protože si tak vlastně úplně zbytečně škodíme.

Ne vždy se vyplatí šetřit každou korunu

Není to jen nešvarem českých žen, určitě i jinde ve světě jsou ženy, které si dávají pozor, aby za kosmetické produkty neutratily příliš mnoho peněz. Některé z nás jdou mnohdy ochotné smířit se s nižší kvalitou produktu jen proto, že po cenové stránce vyjde levněji.

A víte co? Takového postupu byste se u Francouzek nedočkaly. Ty totiž nehledí na cenu a když si chtějí dopřát kvalitu, jednoduše si za ni připlatí. Nebylo by možná od věci i tohle od nich odkoukat, protože ne vždy se vyplatí šetřit každou korunu a ochuzovat se o kvalitu.

Když se spojí příjemné s užitečným

Pokud byste se nejedné Francouzsky zeptaly, co je jejím tajemstvím vedoucím ke krásné a mladistvější pleti, odpověděla by vám masáž. Ještě než se tomu začnete podivovat, nechte si to vysvětlit.

Masáž obličeje je takovou kombinací příjemného s užitečným. Nejenže vaší pleti prospěje, ale zároveň vám i bude velmi příjemná. Pravidelná masáž obličeje, na kterou si můžete zajít do salonu, nebo kterou si zvládnete provést i samy doma, dokáže s pletí udělat hotové divy. Pokožka pak bude působit mladší, a která z nás by si nechtěla ubrat pár let?

Foto: Pexels.com, Shutterstock.com.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.