Většina z nás měla v dětství vlasy po boky. Krásné, husté, zdravé a dlouhé. Vypadaly jsme jako princezny. Jak už to tak ale bývá, v dospívání hledáme samy sebe a zkoušíme, který účes bude to pravé ořechové.

Z krásných dlouhých vlasů se stává krátké mikádo, nebo dokonce krátké vlasy ála Twiggy a ačkoliv jsme z našeho nového svěžího střihu vždy nadšené (sexy střihy jsou zatraceně sexy, že?), po pár měsících se nám začne stýskat po naší krásné dlouhé hřívě. Naštěstí existují osvědčené tipy na urychlení růstu vlasů.

Vitamíny

Na trhu je možné koupit různé druhy vitamínů a doplňků, které slibují urychlení růstu vlasů, zamezení vypadávání a podporu růstu nových vlásků. Některé jsou ale spíše reklamním tahem, než skutečným pomocníkem. Pokud hledáte vitamíny, které skutečně pomohou a nezrujnují váš rozpočet, sáhněte po Biosilu.

Biosil není jen parťákem pro vaše budoucí dlouhé vlasy. Pomůže vám také ke krásné pokožce, zdravým nehtům či snížení únavy a vyčerpání. A to vše díky Biotinu, Zinku, kyselině pantotenové a křemíku. Mezi další jeho výhody patří cena. Biosil je dostupný v každé lékárně za cenu od 60 – 65,- Kč.

Milva šampon – zázrak, který skutečně funguje

V období, kdy měníme střihy vlasů stejně tak často, jako oblečení, je třeba sáhnout po šamponu, který ochrání naše vlasy před experimentováním a šílenou érou “hledání dokonalého střihu”.

Takovým šamponem je bezesporu Milva. Tato kosmetická řada se specializuje na snížení nadměrného vypadávání vlasů, podporuje růst nových vlasů, pomáhá při nadměrném maštění pokožky hlavy a především opravdu urychluje růst vlasů (OVĚŘENO!). To vše díky chininu – látce, kterou naše trpící vlasy  nutně potřebují.

Pokud se vám to zdá jako dejavu, podívejte se na oficiální stránky Milva.cz, kde se dozvíte více informací včetně recenzí jednotlivých žen spolu s fotografiemi, jak vypadaly jejich vlasy před a potom. Zapomeňte na drahé šampony, výživy a oleje, které nedodrží to, co slibují na obale a v reklamě. Milva je učiněný zázrak osvědčený obyčejnými ženami.

Pozn.red. – Produkty Milva nejsou testovány na zvířatech, neobsahují žádné silikony ani parabeny. 

Tipy jak získat krásně dlouhé vlasy

  • Vlasy nechte volně uschnout. Pokuste se omezit fénování a žehlení vlasů, které vaši hřívu zbytečně ničí.
  • Nezapomeňte na kondicionér. Usnadní vám rozčesání vlasů, také jim ale dodá lesk.
  • Při mytí vlasů šampon do vlasů pomalu vmasírujte. Masírování pokožky totiž podporuje prokrvení a podporuje tak růst vlasů.
  • Minimálně jednou týdně si udělejte zábal. Na vlasy použijte kúru či výživu, která je pro váš typ vlasů přímo specializovaná a vlasy svažte pomocí ručníku do turbanu. Ponechejte kúru cca půl hodiny a poté smyjte.
  • Pijte, pijte, pijte! Můžete vyzkoušet milion druhů vitamínů, šamponů a olejíčků. Obyčejné vodě se ale nic nevyrovná. Pijte minimálně 2,5 litru denně.

Foto: Facebook.com/Milvacz , Pinterest.

Načítání...

Diskuze