Orsay e-shop

Oblíbená módní značka Orsay nabízí trendy dámskou módu nejen v kamenných prodejnách, ale i na plně lokalizovaném českém e-shopu. Značka se honosí prohlášením, že nabízí oblečení a doplňky nejvyšší kvality za bezkonkurenční ceny.

Foto: Orsay e-shop

Jak nakupovat na Orsay e-shopu

Orsay eshop nabízí pohodlný způsob nákupu módy online. Orsay eshop řadíme k přehledným online obchodům, které z hlediska UX poskytují příjemný uživatelský zážitek. Móda je členěná do těchto hlavních kategorií:

  • novinky
  • dárky
  • oblečení
  • obuv
  • doplňky
  • denim
  • business
  • trendy

Každá z těchto kategorií je pak bohatě členěna na další podkategorie. Orsay také nabízí plus size módu pro plnoštíhlé.

ORSAY AKCE / SLEVY / VÝPRODEJE

Jak je zvykem v odvětví rychlé, resp. rychloobrátkové módy, slevy a slevové akce jsou neochvějnou součástí tohoto segmentu. Orsay nabízí celoročně výprodeje, které se dotýkají téměř všech kategorií oblečení. Výjimkou nejsou ani 60% slevy.

Foto: Orsay

Sleva 25 % na nejdražší kus ✅

Orsay nabízí na svém e-shopu sympatickou akci – slevu 25 % na nejdražší kus z vaší objednávky. Slevu získáte za registraci v newsletteru, přičemž minimální hodnota objednávky musí být 200 Kč. Nabídka se nevztahuje na již zlevněné oblečení a tuto slevu ani nelze kombinovat s jinými slevami.

Poukázka na uvítanou pro nové členky klubu ✅

Orsay nabízí také členství ve svém klubu. Pokud se stanete novými členy Orsay klubu, získáte poukázku na nákup v hodnotě 120 Kč. Členství v Orsay klubu s sebou nese možnost získání bodů za každý nákup – za každou korunu nákupu obdržíte 4 body. Pokud nasbíráte 12 000 bodů, můžete je využít přímo při objednávce v e-shopu jako slevu nebo obdržet klubovou poukázku v hodnotě 120 Kč v kamenné prodejně.

Doprava a doručení

Cena doručení se pohybuje mezi 69 – 99 Kč. Zvolíte-li platbu na dobírku, připlatíte si dalších 29 Kč. Orsay rovněž nabízí možnost osobního odběru ve vybraných prodejnách v Praze. Pozor. Vaše zásilka může být rozdělena do několika balení, jelikož produkty mohou být odeslány z více prodejen resp. skladů z jiných měst.

Dopravu zajišťují přepravní společnosti PPL, Zásilkovna a GLS. Standardní doba doručení je 5 dní od objednávky.

Platba je možná buď na dobírku nebo bezhotovostně online platební kartou po dokončení objednávky

Vrácení zboží

Vrácení objednaného zboží je možné v jakékoliv prodejně Orsay. Vrácení lze také provést zasláním na adresu: P3 Park, Osvobození 535, 273 03, Stochov.

Balík je nutné označit jako „VRATKA„. Pro rychlejší zpracování je doporučeno k vrácenému zboží přiložit formulář pro odstoupení od smlouvy nebo kopii dodacího listu a faktury a případně i písemné vyjádření o odstoupení od smlouvy (v rámci oficiálního formuláře či písemně). Do vyjádření uveďte adresu pro doručování, telefon a e-mail.

Vrácení peněz je provedeno do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Peníze jsou navráceny stejným způsobem, jakým byla provedena původní úhrada. V případě požadavku na vrácení peněz za objednávku placenou na dobírku je nutné k vrácené zásilce uvést také své bankovní spojení pro navrácení částky (ve formátu IBAN).

Zákaznický servis

Zákaznický servis pro Orsay e-shop je možné kontaktovat každý všední den od 9:00 do 18:00 na telefonním čísle 800 880 808 nebo na emailu service@orsay.com. Se značkou lze také komunikovat na instagramu nebo na facebooku.

Další zajímavosti

Značka Orsay se hrdě hlásí také ke společenské odpovědnosti. Od roku 2013 je Orsay členem společenství firem ETI (Ethical Trading Initiative). Firmy a organizace v rámci společenství spolupracují s cílem dodržovat a zlepšovat pracovní podmínky po celém světě. V roce 2015 se Orsay upsala k Alianci pro udržitelnost textilního průmyslu: Alliance for Sustainable Textiles a společně s dalšími členy jsme se zavázali k nápravě sociálních, ekologických a ekonomických podmínek v dodavatelském řetězci. Od roku 2017 je Orsay také členem organizace Better Cotton Initiative (BCI), jejíž cílem je zlepšovat podmínky pro zemědělce pěstující bavlnu, zlepšit hospodářský rozvoj těchto oblastí a kultivovat celý dodavatelský řetězec.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.