Podle mnohých „oplácaná“ modelka Barbara Palvin je novým andílkem Victoria’s Secret

Značka Victoria’s Secret, která se zaměřuje především na segment spodního prádla, nedávno přivítala do své „rodiny“ nového andílka. Stala se jím modelka Barbara Palvin, která na tuto příležitost čekala dlouhé roky.

Je mladá, je krásná, a přesto trvalo dlouhých sedm let, než se jí konečně dostalo uznání. Pětadvacetiletá modelka Barbara Palvin byla součástí módní přehlídky Victoria’s Secret v roce 2012 a 2018, což byl pro ni splněný sen. Mnoho lidí bylo tehdy toho názoru, že by si zasloužila stát se takzvaným „andílkem“, kterým v minulosti byla například i Heidi Klum nebo Miranda Kerr. Ani jim se však této pocty nedostalo ze dne na den.

View this post on Instagram

Drumroll please…introducing @realbarbarapalvin, our newest ANGEL! ?

A post shared by Victoria's Secret (@victoriassecret) on

Je dobré si říci, jaký je rozdíl mezi modelkou a andílkem Victoria’s Secret. Andílci mají se značkou uzavřenou speciální smlouvu, ze které pro obě strany vyplývají určité závazky. O jaké závazky se konkrétně jedná, to je tajemstvím, nicméně andílci se objevují ve všech kampaních, reklamách, zkrátka ve všem, co se značky týká, jelikož ji reprezentují a jsou jejími tvářemi.

View this post on Instagram

@realbarbarapalvin taking our breath away, per usual.

A post shared by Victoria's Secret (@victoriassecret) on

Pro Barbaru je to obrovský úspěch, který si rozhodně zaslouží. Před několika lety se potýkala s nevhodnými narážkami na svou postavu, kdy ji lidé na sociálních sítích označovali za „tlustou“. Tím se však nenechala nijak rozhodit a na Twitteru vzkázala: „Dobře, nejsem tak hubená, jako jsem bývala ve svých osmnácti letech. Nepovažuji se ale za tlustou!“

Foto:  Mert Alas a Marcus Piggott,  Instagram.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!