Pásek je doplněk, který většina mužů používá prakticky denně. Při výběru nového opasku bohužel často neřešíme, pro jaké účely se hodí který druh a co s čím sladit, a to je velká škoda. Správný pásek dokáže posunout naši celkovou vizáž o třídu výše.

V módním světě je k dostání skutečně nepřeberné množství pásků. Existují celé řady velikostí, druhů či barev v provedeních od nejjednodušších, po zdobené a také v kvalitně od velmi obyčejných až po skutečně prvotřídní kousky. Jak tedy vybrat správný opasek a na co si dát pozor?

Naše hlavní doporučení je určitě na pásku nešetřit! Jak už to bývá s levnými nákupy, v drtivé většině se nelze spoléhat na dlouhou životnost. V případě opasků toto platí dvojnásob. Všichni dobře známe problém s ohybem pásku v případě nekvalitních a umělých materiálů, který vyústí v drolení a následnou rychlou deformaci. Takový pásek se za chvíli stane nepoužitelným. V tomto případě se nevyplatí zbytečně šetřit, protože stejně budete muset zanedlouho pořídit pásek jiný.

Je-li kvalita vaší prioritou, vyplatí se sáhnout po koženém pásku, krom toho, že daleko lépe vypadá, také daleko více vydrží.

Další z neduhů, které komplikují výběr správného pásku, je velikost. Celková délka, rozmístění dírek, ale také šířka, bývá často problémem. Spousta lidí vlastně ani neví, jakou délku pásku si při výběru zakoupit. Zejména nakupují-li online. Paradox vzniká také v tom, že každý výrobce měří malinko jinak (někteří měří délku dle spony, jiní dle konců).

Problém dělají i dírky a jejich rozestupy, pásek je buďto příliš volný nebo naopak příliš těsný … S některými pásky nastává situace, že se nevejdou do úchytů kalhot, jiné jsou zase příliš úzké. Není to snadné, vybrat vhodný pásek.

Značka REDFIR nabízí opasky české výroby s inovativním způsobem zapínání

REDFIR je nová módní značka specializující se na výrobu opasků. Krom pestré palety barev a vysoké kvality díky výrobě z pravé italské hovězí kůže, tyto pásky disponují unikátním systémem zapínání, který nevyžaduje klasických dírek v pásku. Noční můra s velikostí mezi dírkami tak absolutně odpadá. S pásky REDFIR si můžete uzpůsobit velikost přesně tak, jak potřebujete.


TIP Redakce: Přečtěte si i další výhody, které nabízí opasky REDFIR!


Další výhodou je jednoduchá výměna spony v pásku a také široká nabídka alternativ. Není nutné kupovat nový pásek, ale pro obměnu stylu stačí vyměnit původní sponu. Snadným úkonem dostaneme úplně nový vzhled, buďto decentnější nebo naopak extravagantnější – záleží na vás, na co máte zrovna náladu. Stejně tak je možné zvolit různé barvy, což nám opět dává další možnosti pro kombinaci s novými kousky v šatníku.

S nadcházejícím létem přichází období svateb a s tím je také spojený nekonečný výběr obleků, košil, bot. Pokud plánujete investovat větší obnos peněz do nového obleku, určitě nezapomeňte k obleku přibrat rovněž nový pásek. Ideálně takový, aby barevně ladil s obuví.

 

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments