Jestli černá zeštíhluje, tak bílá omlazuje. To je dávno známé pravidlo, které ale možná ani neznáte. Pokud se chcete cítit mladší a vypadat šik, pak se oblékněte do bílé a věřte, že rázem o několik let omládnete.

Proč sázet pořád jen na černou? Vypadat o pár kilo štíhlejší je sice super, ale vypadat o pár let mladší? To zní ještě lépe!

Šaty vypadají skvěle s opálenou pokožkou

Především v létě, kdy je vaše pokožka dokonale opálená, vypadají čistě bílé šaty naprosto božsky. Jako třešničku na dortu můžete brát skutečnost, že vás i omladí, což není k zahození, co myslíte?

Bílá košile se hodí ke všemu

Unosíte ji do práce, na schůzky i na rande, obléknout si ji můžete k sukni i džínám, stejně dobře se hodí i ke společenským kalhotám. Možností je nespočet.

Každé ženě zalichotí a ubere roky

Nemít ve svém šatníku bílou halenku? To by se dalo považovat skoro za hřích! Naprosto skvělý univerzální kousek, který by měla mít po ruce každá žena. Takže i vy!

I obyčejné bílé tričko může vypadat skvěle

Myslely jste si, že bílé tričko je nuda? Ale kdepak! Basic bílé tričko nejenže ubere roky, ale dá se nosit prakticky k čemukoli, co máte ve svém šatníku. Džíny, šortky, legíny, sukně – k tomu všemu se univerzální bílé tričko dokonale hodí, jen stačí zapojit fantazii!

Bílé tílko vypadá dobře s džínami i sukní

Když je venku horko, že by člověka kleplo, není nad to obléknout si něco příjemně vzdušného a lehkého. A proč ne třeba tílko? A proč ne zrovna v bílé barvě?

Foto: Pexels.com, H&M, Shutterstock.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments