Sofistikované, přesto jemné, elegantní a originální, svatební šaty s dychtivými barvami jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí zapůsobit na hosty a udělat tak svůj velký den ještě výjimečnější. Odvážila byste se a oblékla si tyto zajímavé šaty?

Inspirujte se

V České republice se nevěsty drží spíše tradice a na svůj den D volí raději sněhově bílé svatební šaty. Proč ale nevystoupit z řady a neinspirovat se ze zahraničí? Svou svatbu můžete ladit do barvy šatů a vyhrát si tak s výzdobou ještě o něco víc.

Dny, kdy ženy věřily, že světlé svatební šaty na svatbě nesmí chybět, jsou ty tam. Časy se mění a v dnešní době je trendy být něčím jiný a zaujmout ostatní. Ženy v zahraničí tak začaly nosit barevné svatební šaty (ovšem najdou se takové odvážné ženy i u nás!). Buďme více odvážní a nebojme se nových věcí! … A co na to řeknou příbuzní? To vám může být prakticky jedno. Nejdůležitější je, abyste se cítila dobře. Je to přeci váš den.

Barev se nebojte, ale volte správně

Květinové vzory jsou už dlouhou dobu nedílnou součástí svatebních šatů, co se týče detailů. Květiny jsou symbolem romantiky a jemnosti, vyzkoušejte se obléct do jejich barev. Vneste oblíbené barvy do svých šatů a klidně jich zvolte i více, ale doporučujeme pro romantickou svatbu jemné a pastelové barvy než ty křiklavé. Fantazii se meze nekladou, každá z vám může mít jedinečné šaty, stejně jako svatební den.

Pokud chystáte svatbu v chladnějších měsících, volte barvy tomuto období určené. V zimě, kde bude snad dostatek sněhu se budou krásně vyjímat například světle modré ombre šaty. Naopak na jaře se bude hodit například světle růžová nebo fialová. Na tohle je určitě při volbě těchto šatů potřeba myslet.

Vyzkoušejte DIY

Pokud jste zručná a trpělivá, takové ombre šaty si můžete vytvořit i sama. Na internetu je nespočet návodů, jak si je vytvořit. Pokud se tedy rozhodnete si šaty vytvořit sama, doporučujeme vyzkoušet ombre na jiných šatech či kusu stejné látky. Nikdy nevíte, jak váš výtvor dopadne, proto si to vždy raději vyzkoušejte někde jinde. Předejdete tak tomu, abyste si své šaty zničila.

Foto: Unsplash.com, Pinterest.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments