Bude jí 40 a stále uchvacuje svým tělem i stylem! Kráska Olivia Wilde inspiruje i ve svém věku

Herečka a režisérka Olivia Wilde je bezesporu nádherná žena, která má to štěstí, že jí příroda nadělila jen to nejlepší. Svůj šarm a půvab ještě umocňuje vytříbeným módním vkusem a stylem. Tato žena má zkrátka vkus a je trendy za každých okolností. Pojďme se na její módní styl podívat blíže. 

Královna červeného koberce

Na červeném koberci Olivia vždy září. Vybírá si zásadně outfity, ve kterých vzbudí pozornost okolí a nutno uznat, že se jí to daří skvěle.

Například na předávání cen Hollywood Critics Awards v roce 2020 nebylo možné ji přehlédnout. Tehdy si oblékla zlaté šaty z dílny módního domu Etro, které byly šité na míru. Nutno uznat, že v nich vypadala božsky.

Milovnice dámských obleků

Olivia sice působí jako něžná víla, ale ve společnosti se neobjevuje jen v šatech a róbách. Oblíbila si také dámské obleky. Dávno jsou pryč doby, kdy obleky nosili jen muži. I ženám sluší a rozhodně ani v nejmenším neubírají na jejich ženskosti. Právě naopak. Jsou velice elegantní.

Hlavně pohodlně

Pokud se jedná o významné společenské akce, má Olivia vždy perfektní make-up a outfit. V civilu se tím ale příliš netrápí. Rozhodně to není tak, že by nedbala o svůj vzhled. Jen nepokládá za nutné, aby šla například do obchodu dokonale nalíčená a v přepychovém outfitu.

Ve volných dnech, kdy nemá pracovní povinnosti a tráví čas se svými dětmi a přítelem, raději dává přednost pohodlí. Přesto je stylová a trendy.

Zdroj info: Vogue, Wikipedia.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!