Módní trendy se po několika letech opakují stále dokola. Jinak tomu není ani u účesových trendů. Vlasy po ramena, přirozený vzhled, přirozená a přesto zářící barva – tak zní předurčené účesové trendy pro tento rok.

Pokud to vše splňujete a přesto vám váš účes přijde obyčejný a nudný, máme pro vás dobrou zprávu. Šik ofiny hlásí návrat… a to ve velkém stylu!

Vysoké čelo si žádá ofinu

Ačkoliv je váš obličej jako krásná kopie panenky, vaše čelo je větší, než byste sama chtěla. Naštěstí je pro vás ofina jako stvořená. Vaše čelo zůstane skryté a vaše velké oči ještě více vyniknou, především, pokud budete mít odstín vlasů jiný, než je odstín vašich očí.Výhodou ofin je skutečnost, že sluší téměř všem. Respektive sluší všem, jen je třeba brát v potaz tvar vašeho obličeje a podle tvaru si vybrat střih vaší ofiny.

Kulatý obličej – dlouhá ofina, strany zakulacené, nebo ofina na stranu

Hranatý obličej – ofina na stranu

Srdcovitý obličej – dlouhá rovná ofina

Oválný obličej  – všechny střihy ofin

Novinka pro rok 2017

Módní a kosmetické trendy obecně vsadí na přirozenost (konečně!). Jinak tomu nebude ani u vlasů. Přední kadeřníci doporučují ponechat vlasy v přirozeném střihu a vzhledu. Jsou vaše vlasy přirozeně kudrnaté? Skvěle! Zapomeňte na žehličku, kterou denně rovnáte vaše kadeře. Vaše krásné kudrny totiž můžete obohatit o ofinu, které kudrny budou také slušet. Je totiž horkým trendem pro tento rok!

Ofina a asymetrie

Některé trendy účesy minulých let připomínají hodinu geometrie. Už dávno neplatí, že jsou vlasy buď krátkého střihu, nebo dlouhého. V současnosti se střihy vlasů dělí do podkategorií, které mají svou vlastní podkategorii, a tak dále. Jednoduše řečeno – trendy střihy jsou více propracované, hravé a extravagantní. Což je ofina sama o sobě. Spolu s asymetrickým mikádem a dokonalou linií vašich vlasů po ramena bude ofina tvořit spolupráci roku 2017. Který účes s ofinou zvolíte vy?

Foto: Pinterest.

Načítání...

Diskuze