Odstraňte ze svého života hloupé nešvary, které vám zbytečně ubírají na atraktivitě. Buďte přitažlivá v každém věku

Internet je plný článků a videí s radami, jak být více atraktivní. Všechny se ale týkají vzhledu. Jenže atraktivita není jen o zevnějšku, ale také o tom, co člověk vyzařuje a jak ve společnosti vystupuje. Ani si to nemusíme uvědomit, ale někdy se můžeme chovat způsobem, který pro okolí nemusí být příliš atraktivní. Právě naopak. Zde jsou některé příklady.

Nepřiměřené kritizování ostatních

Člověk, který umí ostatní jen kritizovat, určitě pro své okolí atraktivní není ani v nejmenším. S takovým člověkem není příjemné vést rozhovor a lidé se mu vyhýbají obloukem.

Takový člověk je samozřejmě nepříjemný i pro lidi, kteří sice nejsou z jeho strany kritizováni, ale musí jeho neustálou kritiku vůči ostatním poslouchat.

Nepřiměřené kritizování sebe sama

Toto je druhý extrém. Neustále dokola poslouchat nářky člověka, který je se sebou maximálně nespokojený, není nic příjemného. Když o sobě člověk smýšlí negativně a ještě hůř o sobě mluví, neustále se shazuje, o nějaké atraktivitě nemůže být řeč. Tento jedinec může být atraktivní navenek, ale jeho neustálé fňukání to kazí. Pamatujte, že zdravé sebevědomí je atraktivnější než hezká tvář.

Arogantní chování

Asi nikdo nemá rád jedince, kteří jsou arogantní a povyšují se nad ostatní. Spíše to dokazuje, že si dotyčný kompenzuje nějaké své komplexy. Takový člověk není v kolektivu oblíbený a rozhodně není pro okolí atraktivní.

Žádný smysl pro humor

Člověk bez špetky smyslu pro humor, který zkazí každou legraci, rozhodně není příjemný společník. Každý by měl být schopný si udělat sám ze sebe legraci a nebýt tak vážný. Člověk, který je neustále zamračený a není pro žádnou legraci, rozhodně není atraktivní.

Zdroj info: autorský článek.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!