Jsme lidé, nejsme roboti. Každý občas zapomíná. Pokud se ale stává častěji, že zapomínáte, nebo už těch schůzek a povinností máte až nad hlavu, už se dál netrapte a sáhněte po diáři. Ten vám usnadní práci, budete mít dokonalý přehled nejen o všech schůzkách, ale také rozvržením celého dne. Přinášíme vám tipy na ty nejstylovější diáře pro rok 2020.

Motivační diáře vedou na plné čáře

Každý z nás občas potřebuje “probuzení” ze stereotypu každodenního života a zamyslet se nad svým životem, jestli nenastal čas na nějakou změnu. K tomu jsou jako stvořené motivační diáře, které v sobě skrývají kromě přehledného plánování vašeho času také motivační citáty a různá motta, které vám hned zlepší den. Patří bezesporu k těm nejoblíbenějším.

S nedatovanými diáři si vyhrajete

Nedatované diáře v posledních letech slaví velký úspěch. Nemusíte vědět, jaké je datum, nebo v jaký den chcete úkol splnit. Prostě a jednoduše si napíšete seznam úkolů pro daný měsíc či týden do vašeho diáře a budete mít vše pod kontrolou. Velkou předností těchto diářů je prostor. Toho je tam totiž mnoho – ideální pro vtipné kresby, nebo důležité poznámky.

Barevná provedení jako módní doplněk

Zapomeňte na obyčejné diáře v jednom barevném odstínu. Diář už dávno není obyčejnou pomůckou, naopak se stal součástí naší kabelky a je z něj módní doplněk, který musí ladit. My jsme si zamilovali diáře s rose gold prvky. Velkou oblibu si ale také získávají diáře v mramorových provedeních, či v kombinaci např. černo – zlaté, zeleno – zlaté a tmavě modré jako noční nebe.

Foto: Unsplash.com 

Načítání...

Diskuze