Zatímco někdo ho má na rozdávání, u jiného by ho člověk sotva pohledal. O čem je řeč? O sebevědomí. Ne každá z nás ho má, co si budeme nalhávat. Je ale pravda, že pokud si žena věří a sama sobě připadá krása, funguje její zdravé sebevědomí jako magnet na muže. A to nemusí být zrovna na škodu, co říkáte?

Nic se nemá přehánět a platí to i tehdy, pokud se bavíme o sebevědomí. Je totiž zapotřebí si uvědomit, že je tenká hranice mezi zdravým sebevědomím a namyšleností – tak pozor, ať tuhle tenkou čáru nepřekročíte. Pokud ale patříte k ženám, které sebevědomí nemají na rozdávání, pak je dnešní článek určený právě vám.

Máte nízké sebevědomí? Zapracujte na něm!

Někomu bylo dáno do vínku, jiný si ho musel zasloužit. Sebevědomí je velmi ošemetná a citlivá věc. Nicméně pokud samy sobě nevěříte, nedokáže na sobě najít jedinou pozitivní věc, koukáte na sebe skrze prsty a dokážete sami sebe shodit, pak je něco špatně.

A tehdy je potřeba na sebevědomí zapracovat.

Spodní prádlo, které dokonale padne

Teď si možná říkáte, co má spodní prádlo společného se zvýšením sebevědomí, ale když se nad tím zkusíte alespoň na okamžik zamyslet, určitě vám to dojde. Spodní prádlo je základ outfitu. Pokud se v něm cítíte dobře a pokud pro sebe vyberete takové, které zdůrazní vaše přednosti, pak vám to logicky posune latičku sebevědomí o něco nahoru, nežli tehdy, kdy na sebe obléknete vytahanou podprdu a spoďáry po babičce.

Něco na tom bude, že jo?

Parfém, na který vaše okolí nezapomene

Všeobecně se ví, že parfém je jedna z prvních věcí, kterých si naše okolí všimne. Pokud se nám parfém daného člověka líbí, rázem na nás působí sympatičtěji. Vyberte pro sebe takovou vůni, díky které budete sympatické samy sobě. Není to nesmysl, vůně se vám zkrátka musí líbit, musí vám sedět a musí k vám pasovat.

Jedině tak za sebou zanecháte nezapomenutelnou stopu. A o to jde, ne?

Oblečení, ve kterém se budete cítit dobře

Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka. Věřte nebo ne, ale něco na tom doopravdy bude. Outfit o nás hodně vypovídá, a to nejen o našem vkusu, ale také o tom, jak moc si věříme. Kdybyste vedle sebe postavily dvě ženy: jednu oblečenou do volnějšího trička a tmavých džínů, druhou do upnutého topu a legín. Která z nich by na vás působila sebevědoměji? No jasně, ta, která se nebojí ukázat postavu, na rozdíl od té, která se za oblečení schovává.

A proto noste to, co se vám líbí a v čem se cítíte dobře. Ale neschovávejte se, ano?

Foto: Pexels.com.

Načítání...

Diskuze