Neodolatelné oční linky, které teď frčí. Vytvoříte je velmi snadno. Inspirujte se hvězdou TikToku

Mnoho žen používá oční linky, ale mnohdy je nepoužívají správně. Není to ale taková věda, jak se na první pohled může zdát. Je třeba se obrnět trpělivostí a postupovat krok za krokem.

Zamyslete se nad tím, zda vám linky sluší

Možná si říkáte, že linky přeci sluší všem, ale tak to bohužel není. Na někom mohou oční linky vypadat příliš tvrdě a některým tvarům očí zkrátka nesluší. Některé ženy si hravě vystačí pouze s řasenkou, která jim oči dostatečně zvýrazní. Klíčem je to vyzkoušet a posoudit sama, zda je to pro vás to pravé či nikoliv.

Zvolte správný odstín

Je velmi důležité zvolit vhodný odstín očních linek. Černé linky mohou být příliš výrazné a tvrdé. V tom případě můžete zvolit odstín šedé nebo hnědé. Pokud ráda experimentujete, existují i linky například v barvě bílé, modré, žluté a mnoho dalších.

Zvolte ideální druh linek pro vás

Každá z nás má jiné preference a každé z nás se lépe pracuje s něčím jiným. Můžete zvolit linky tekuté, gelové, ve formě fixu nebo můžete použít tužku na oči. Záleží jen na vás, co vám bude vyhovovat a s čím se vám bude lépe pracovat.

Správné použití

Se všemi výše uvedenými možnostmi můžete vytvořit jak přirozený look na denní líčení, tak dramatický look vhodný na večer. Tužku na oči můžete mírně rozmazat a vytvořit tak kouřové líčení. Ostatní zmíněné produkty obsahují malé tenké štětečky, se kterými se snadno dostanete co nejblíže k řasám a vytvoříte tak elegantní tenkou linku, které určitě vypadá mnohem lépe, než líčení ve stylu pandy.

Aplikace je možná dvěma způsoby. Můžete začít linku nanášet od vnějšího koutku a postupovat dovnitř, nebo můžete naopak začít z vnitřního koutku a postupovat směrem ven. Raději se vyhněte orámování celého oka a soustřeďte se pouze na horní linku.

Oční linky podle hvězdy TikToku

Chcete-li aplikovat oční linky dle nejnovějších trendů, inspirujte se třeba TikTokerkou Julietaff (1 M sledujících), která ve svém trefném videu prezentuje, jak vykouzlit dokonalou oční linku a čemu se naopak vyhnout. S touto aplikací budete skutečně trendy!

@juliettaf Eyeliner:❌ and ✅ According to trends✨ #eyeliner #eyelinertutorial #eyelinerhack #doanddont #makeuptrend #makeuptrends2021 #viral #foryou #makeuptutorial ♬ original sound – Tik Toker

Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!