V tomto pochmurném a často deštivém období je nejlepší vsadit na boty, které nejenže skvěle vypadají a náš outfit dokonale rozzáří, ale které nás zároveň udrží v příjemném teplíčku a suchu. Pakliže ještě nemáte boty pro letošní podzimní sezonu, pak je jedině dobře, že si čtete náš dnešní článek!

Jaké boty jsou na podzim v kurzu?

Jestli vám můžeme něco skromně doporučit, dejte na podzim přednost botičkám, které sahají alespoň nad kotníky. Určitě se shodneme na tom, že podzim je sice krásné a barvami ozvláštněné roční období, které ale dokáže překvapit ranními mrazíky, deštěm či nepříjemným větrem, který se vám skrze mezeru mezi botami a nohavicí či ponožkou dostane nepříjemně na kůži a tam pěkně zastudí.

Nebojte se, pro každou ženu jsme našli něco – ať už patříte k těm, které milují kožené botičky, holdujete praktickým a trendy holinkám nebo si potrpíte na náhražkách kůže.

Holinky se těší velké oblibě

Zatímco ještě před několika lety představovaly holinky, nebo chcete-li gumáky, ryze praktickou obuv, která se nosila maximálně tak doma na zahradu nebo na pole, v současné době se těší stále větší oblibě a stává se z nich moderní trend, kterému lze jen stěží odolat.

V nabídce obchodů najdete jak klasické vysoké holinky, tak i jejich zkrácenou variantu ke kotníkům. Obě možnosti vypadají dobře a ženám na nohou zkrátka sluší. Navíc jsou úžasně praktické, nepropustí dovnitř ani kapičku vody a co se designu týče, rozhodně je z čeho vybírat.

obujte-se-podzimne-jake-botky-unosite-prave-ted-07
obujte-se-podzimne-jake-botky-unosite-prave-ted-01

Kozačky jsou prostě klasika

K ženám neodmyslitelně patří dva typy obuvi: lodičky a kozačky. Zatímco na lodičky vás v tomto počasí příliš neužije, kozačky jsou jakási klasika, na kterou se můžete kdykoli spolehnout. A je úplně jedno, jestli vsadíte na kozačky z pravé kůže, které vám při správném zacházení vydrží i několik let, nebo jestli dáte přednost umělé napodobenině.

Kozačky vypadají parádně, sahají-li až ke kolenům, některé ženy dokonce zajdou ještě dál a pořídí si kozačky nad kolena, které například v kombinaci s krátkou sukní nebo upnutými džínami vytvoří opravdu zajímavý kontrast.

obujte-se-podzimne-jake-botky-unosite-prave-ted-03
obujte-se-podzimne-jake-botky-unosite-prave-ted-04

Kotníkové boty na šněrování mají šmrnc

Jako poslední v dnešním článku zmíníme kotníkové boty, které jsou nejen praktické a pohodlné, ale navíc i velmi trendy. My se přikláníme k těm, které se dají šněrovat, protože podle nás mají svůj nezaměnitelný šmrnc a každému outfitu dodají tu správnou jiskru.

I v této kategorii si jistě přijde na své i ta nejnáročnější z vás. Kotníkové boty mohou mít mnoho barev i podob, oblíbené jsou jak kožené, tak i koženkové, někdo dává přednost botkám ozdobeným kožešinou, jiné ženy sáhnou po pohodlí a teplíčku a vyberou si ty, které se pyšní ovčí vlnou. Nabídka je široká, takže si určitě i vy dokážete vybrat.

obujte-se-podzimne-jake-botky-unosite-prave-ted-09
obujte-se-podzimne-jake-botky-unosite-prave-ted-14

Foto: Unsplash.com, Pinterest, ASOS.

Načítání...

Diskuze